Borussia Dortmund – Eintracht Frankfurt 4:0 (vége) | Bayern München – SC Freiburg 4:0 (vége) | Werder Bremen – Borussia M'gladbach 1:1 (vége)
1899 Hoffenheim – VfB Stuttgart 4:1 (vége) | Braunschweiger TSV Eintracht 1895 – Hamburger SV 4:2 (vége) | Bayer Leverkusen – FC Schalke 04 1:2 (vége)
Bayern München
4:0 (3:0)
SC Freiburg
szombat 15.02.2014, 15:30 • Allianz Arena, München • Bundesliga

Már az első félidőben eldöntötte a három pont sorsát a Bayern München, a második játékrészben már különösen nem erőltették a támadójátékot, de még így is a bajoroknak volt több lehetőségük.
    A Freiburg többnyire csak védekezett, ugyanakkor a szépítés össze jöhetett volna a vendégeknek, de Kerk kihagyta a ziccert.
    A Bayern továbbra is szárnyal, a Freiburg marad a veszélyzónában.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (17:24:22)

90
    A találkozó végén már semmilyen érdemleges esemény nem történt a pályán, a játékvezető hosszabbítás nélkül lefújta a mérkőzést.

89
    Itt már mindkét csapat a mérkőzés végét várja, a középpályán passzolgatnak a hazaiak.

88
    A Bayern gólt szerzett!
    CLAUDIO PIZARRO gondoskodott róla, hogy a második félidőben se maradjon gól nélkül a hazai közönség. Jó labdát kapott a hazaiak tizenhatosa előtt, egy cselt követően 15 méterről féllaposan a bal alsóba helyezett.

86
    Martinez lépett ki a védők mögül, ziccerben vezethette kapura a labdát, 13 méterről lőtte el, kísérlete centikkel ment mellé.

85
    Kerk ívelte be balról a vendégek szögletét, középen a védők magabiztosan kivágták a labdát.

84
    Dante kapott sárga lapot buktatásért.

83
    A Bayern tartja magabiztosan a labdát, a Freiburg most jobb híján csak védekezik.

81
    Guede jött be a lecserélt Mehmedi helyett.

79
    Götze cselezgetett a Freiburg tizenhatosán belül, 14 méterről ellőtt labdája a blokkról felpattant, így Baumann könnyedén összeszedhette.

78
    A Bayern balról beívelt sarokrúgása nem jelentett semmilyen veszélyt, a Freiburg építkezhet.

77
    Robben helyett van Buyten a pályán.

76
    Pizarro kapott jó labdát a vendégek tizenhatosa előtt, 18 méterről szembe a kapuval szúrta rá, lövését Baumann látványos mozdulattal tolta szögletre.

75
    Kisebb szabálytalanság után a Freiburg végezhetett el szabadrúgást a középpályáról. Nem sikerült veszélyes területre bejátszani a labdát, a München építkezhet.

74
    A Bayern már különösebben nem erőlteti a támadásokat, ugyanakkor biztosan őrzi háromgólos előnyét.

73
    Darida fejezte be lövéssel a vendégek támadását, 18 méterről megeresztett kísérlete elkerülte Neuer kapuját.