Borussia Dortmund – Eintracht Frankfurt 4:0 (vége) | Bayern München – SC Freiburg 4:0 (vége) | Werder Bremen – Borussia M'gladbach 1:1 (vége)
1899 Hoffenheim – VfB Stuttgart 4:1 (vége) | Braunschweiger TSV Eintracht 1895 – Hamburger SV 4:2 (vége) | Bayer Leverkusen – FC Schalke 04 1:2 (vége)
Werder Brémy
1:1 (0:1)
Borussia M'gladbach
szombat 15.02.2014, 15:30 • Weserstadion, Bréma • Bundesliga

Az utolsó percekben lőtt góllal sikerült egyenlítenie a Werder Bremennek a Mönchengladbach ellen. Az első félidőben végig jobban játszott a vendégcsapat, a második játékrész elején viszont a hazaiak voltak jobban, de nem tudták kihasználni a lehetőségeiket. A legjobbkor talált be Obraniak, amikor már elúszni látszott a mérkőzés a hazaiaknak.

90+2
    Raffaelre most figyeltek a hazaiak, már a térfél közepén szerelte Obraniak.

90
    Három perc lesz a hosszabbítás.

90
    Hrgota szögletét kifejelik a vendégek a kapu elől.

89
    Kobylanski 18 méteres lövése Daemsről vágódott szögletre.

88
    Kruse viharzott előre , majd Raffael indítását 15 méterről kapura tűzte, de bravúrral védett Wolf!

87
    A Werder gólt szerzett!
    LUDOVIC OBRANIAK elcsavarta a labdát a sorfal felett, ami védhetetlenül vágódott a bal felsőbe!

86
    Szabadrúgás a hazaiaknak 17 méterről, Xhaka szabálytalansága után.

85
    Kruse szögletét kifejelte a kapu elől Caldirola.

84
    Rafael remek cselek után 15 méterről lőtt kapura, de Ignjovski belevetődött a lövésébe, szöglet a vendégeknek.

82
    Hrgota kapott sárga lapot, mert feldobta magát a tizenhatoson belül.

81
    Kruse lövése a tizenhatos bal sarkától elakad Ignjovskiban.

80
    Kruse sarokrúgását kifejelte a kapu elől Kroos.

79
    Prödl mentése után szöglet a vendégeknek.

78
    Stranzl bal oldali beadásánál a tizenegyespontnál lyukat rúgott Kruse!

77
    Juzunovic újabb sarokrúgásánál Prödl volt szabálytalan, a vendégek jöhetnek szabadrúgással.