Szlovákia – Szlovénia 1:3 (vége) | USA – Oroszország 3:2 (1:0 szétlövés után) | Svájc – Csehország 1:0 (vége)
Svédország – Lettország 5:3 (vége)
Svájc
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Csehország
szombat 15.02.2014, 18:00 • Bolshoy Ice Dome, Szocsi • XXII. téli olimpia

A svájciak remek kezdéssel már a 15. percben vezetéshez jutottak. Az ezt követő időszakot azonban nagyon meghúzta a cseh együttes és ellenfelük fölé nőttek, gólig azonban nem jutottak. A végén még a kapus lehozásával is megpróbálkoztak, de ez sem vezetett sikerre. A csoport második helyét tehát Svájc szerezte, első Svédország, a harmadik a Cseh válogatott, míg Lettország végzett az utolsó helyen. (20:19:03)

60:00

59:46
    Hiller lepkésében a pakk.

59:36
    Felállnak a csehek.

59:15
    A svájci kapura lövési kísérlet tilosként végzi.

59:01
    Lejött a cseh kapus.

58:35
    A kiugró Brunner helyzetben a fellépő kapus mellett a kapu fölé lőtt.

57:49
    Cseh tilos felszabadítás.

Kapura lövések száma: 26-27

55:47
    Plekanec nem jutott lövésig remek helyzetben.

54:19
    Wick került a jégre egy komoly ütközés után.