Borussia M'gladbach – 1899 Hoffenheim 2:2 (vége) | VfB Stuttgart – Hertha BSC 1:2 (vége) | SC Freiburg – FC Augsburg 2:4 (vége)
Hamburger SV – Borussia Dortmund 3:0 (vége) | VfL Wolfsburg – Bayer Leverkusen 3:1 (vége)
Borussia M'gladbach
2:2 (2:0)
TSG 1899 Hoffenheim
szombat 22.02.2014, 15:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Bundesliga

A végeredmény tehát: Borussia Mönchengladbach – TSG 1899 Hoffenheim 2:2! Köszönjük a figyelmet! (17:31:51)

Sárga lapok: 0:1

Füttykoncerttel zárul a mérkőzés, ugyanis két gólos előnyből sem tudta megszerezni a három pontot a Mönchengladbach. A Borussia játéka lényegesen leromlott a második negyvenöt percre, ezt pedig ki is használta a Hoffenheim, jogosan megítélt büntető értékesítésével pontot szereznek a Borussia Park-ban. A hazaiak csalódottak lehetnek, szinte biztosnak tűnő győzelmet szórakoztak el, így pedig folytatódik rossz sorozatuk.

90+2
    Kruse adja be a szabadrúgást, ami elakad a vendég védőkben.

90+2
    Nordtveit fekteti el Becket a bal szélen egy lövőcsellel, majd a német elkaszálja a lábát a tizenhatos oldalvonala mellett. Szabadrúgás!

90+1
    Younes ugratja ki Kruset a bal szélen, akinek a beadása nem talál társat középen.

90+1
    Két perc lesz a ráadás a mérkőzés végén!

90+1
    Salihovic távoli lövése jócskán elkerüli a kaput.

90
    Beck küldi középre a játékszert, ezt is kifejelik a hazai védők.

90
    Johnson beadását Jantschke kapcsolja le középen.

89
    Az utolsó csere a mérkőzésen: a jól játszó Xhaka helyén Mlapa folytatja az utolsó pár percben.

88
    Xhaka passzát füleli le Süle, Nordtveit tört volna kapura.

86
    Jön a második hazai csere is: Hrgota helyén Younes.

85
    Az újabb szögletnél Jantschke szabálytalan középen, szabadrúgás kifelé.

85
    Kruse beadása után Beckről megy ki a labda, újabb szöglet.

84
    Kruse beadásába belelép Vestergaard, szöglet következhet.

83
    Cserél is a Borussia: Raffael jön le, helyén Nordtveit.

82
    A Hoffenheim gólt szerzett!
    A tizenegyes-specialista SEJAD SALIHOVIC pedig érzékesíti a büntetőt. Erősen lőtte a bal alsó sarokba, ter Stegen nem érte el.