DVSC - TVP AQUATICUM
20:29 (14:15)
Győri Audi ETO KC
kedd 25.02.2014, 18:00 • Hódos Imre Rendezvénycsarnok • Női kézilabda NB1

Egy nem túl magas színvonalú mérkőzésen a Loki eleinte jól tartotta magát a BL-címvédővel szemben, de a második féliőben végül a Győr negyedgőzzel is felőrölte őket, elsősorban folyamatos cseréiknek és természetesen a nagyobb játéktudásnak köszönhetően. A győrieknél nagyjából mindenki ugyanannyi időt töltött a pályán, tehát mindenki meccsterhelést kapott, de egyikük sem fáradhatott el. Néhol valódi tudásukat is megcsillantották, ez egy-egy szép akcióban, gólban és a jó védekezésben és kapusoktól védésben mutatkozott meg, de túlzás volna azt állítani, hogy elkápráztatták volna a debreceni közönséget. A Lokinál egy-egy játékos teljesítménye kiemelhető, Barna remekül játszott és Lajtos is stabilan védett, továbbá közülük is mindenki pályára lépett, tehát az összes játékos hasznosíthatja majd Fehérváron az itt megszerzett tapasztalatokat. A forduló előtt is biztos alapszakasz győztes Győr természetesen még mindig az első, a Debrecen pedig maradt a nyolcadik helyen. Köszönjük, hogy velünk tartottak, tegyenek így máskor is! (06:01:10)

A játékmester, Görbicz irányítja a győri támadójátékot. Több remek passza és meglátása volt ezen a meccsen is

Támadnak a debreceniek, Karnik elejtette Amorim előtt, de végül megtartotta a labdát

Pár órán belül jövünk a meccs rövid, szöveges összefoglalásával, addig is tekintsék meg azt a két képet, ami a második félidőben készült!

A debrecenieknél Simsik Cynthia megfázás miatt nem játszott.

60
    Mérkőzés vége. (20:29)

60
    SOPRONYI a fal fölött a bal felsőbe vágta! (20:29) (20:29)

60
    Debreceni időntúli szabaddobás lesz. (19:29) (19:29)

60
    Hornyák D. tízről eleresztett lövését kitolta Makai! (19:29) (19:29)

59
    Elég lagymatag már a játék mindkét oldalon. (19:29) (19:29)

59
    Belemenés itt is, ott is. Kovacsics és Varsányi követték el. (19:29) (19:29)

58
    Újabb hatalmas bravúr, Sopronyi átlövése Lunde zsákmánya. (19:29) (19:29)

57
    Szépen játszotta Kovacsics tisztára Korsóst emberhátrányban, aki azonban mellé lőtt a szélről. (19:29) (19:29)

57
    Lunde védte Sopronyi átlövését. Csak egy helyre mehetett a labda, remekül takarta a másik sarkot a blokkoló fal. (19:29) (19:29)

56
    Bognár-Bódi lába a vonalon, szabaddobás kifelé. (19:29) (19:29)

56
    Gyönyörű debreceni figura végén Kudor kapta a labdát beállóban, lövését azonban Lunde egy hatalmas védéssel hatástalanította! (19:29) (19:29)

55
    Bulatovics áll ki két percre, Sopronyit húzta vissza a nyakánál fogva. (19:29) (19:29)