Fehérvár AV19 – EC Klagenfurt AC 1:2 (vége)
Fehérvár AV19
1:2 (0:2, 1:0, 0:0)
EC Klagenfurt AC
szerda 26.02.2014, 19:15 • Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • EBEL

A záró harmadban egyetlen gól sem esik, ez azt jelenti, hogy a Klagenfurt nyeri meg a mérkőzést! Sajnos ezzel nincs még meg a play-off, sőt, kemény meccsek várnak még a fehérváriakra! (21:31:44)

60:00

59:42
    Michael Siklenka (KAC) áll ki két percre akadályozásért!

59:02
    Kapus nélkül támad a Volán!

59:01
    A rendes játékidő utolsó perce kezdődik meg.

50:01
    A mérkőzés hajrájába érünk.

40:01

Sikerül megnyerni a második harmadot minimális különbséggel, ám az előny még az osztrákoknál van! Kiélezett a verseny a rájátszásért, mindenképpen kellene legalább egy bajnoki pont ma!

40:00

39:01
    A második harmad utolsó perce kezdődik.

38:15
    A Volán gólt szerzett!
    GÓÓÓL! Szépítenek a fehérváriak! SZIRÁNYI BENCE kísérletét már nem tudja hárítani Swette! 1-2!
    Gólpassz: Mihály Árpád.

36:03
    Sajnos nem sikerül élni az előnnyel, továbbra is 0-2 áll az eredményjelzőn.

34:03
    Manuel Geier (KAC) áll ki két percre bottal akasztásért!

20:01

Nem úgy indult a mérkőzés, ahogy azt a fehérváriak eltervezték, a Klagenfurt két gólos előnyre tett szert az első harmadot követően. Reméljük, a hazaiak a folytatásban összekapják magukat.

20:00

19:01
    Az első harmad utolsó perce kezdődik meg.

18:11
    A Klagenfurt gólt szerzett!
    GÓÓÓL! Növeli előnyüket az osztrákok! JOHANNES REICHEL mattolja a fehérváriakat! 0-2!
    Gólpassz: Florian Iberer és Manuel Geier.

Nagy Zalán

Gólok és gólpasszok: 39. Szirányi (Mihály) – 6. M. Geier (Iberer), 19. Reichel (Iberer, M. Geier)

Fehérvár AV19: Hetényi (Rajna) – Szirányi, Jackman, Kovács Cs., Sarauer, Banham – Sertich, Hetényi P., Naglich, Yellow Horn, Mihály – Orbán, Varga, Benk, McGregor, Magosi – Pozsgai, Tóth, Nemes, Németh
    EC Klagenfurt AC: Swette (Weinhandl) – Siklenka, Iberer, S. Geier, Schuller, M. Geier – Isopp, Pöck, Lammers, Spurgeon, Scofield – Schumnig, Reichel, Fretter, Koch, Lundmark – Viveiros, Ban, Pirmann, Schellander, Harand

Játékvezetők: Ulrich Erd – Nagy Attila, Soós Dániel