Budapest Honvéd FC – Újpest FC 3:2 (vége) | Kaposvári Rákóczi FC – Lombard Pápa FC 1:1 (vége) | Szombathelyi Haladás – MTK Budapest FC 0:0 (vége)
Pécsi MFC – Fehérvár 1:1 (vége) | Mezőkövesd Zsóry FC – KTE-Phoenix Mecano 0:1 (vége)
Budapest Honvéd FC
3:2 (1:1)
Újpest FC
szombat 01.03.2014, 14:00 • Bozsik Stadion, Budapest • OTP Bank Liga

Egy érdekes- és a második 45 percben már helyenként egészen elfogadható színvonalú mérkőzésen, a lehetőségeit jobban kihasználó Bp.Honvéd megérdemelten tartotta otthon a három pontot az Újpest ellen! A lila fehérek hajrája már egy kissé megkésettnek bizonyult!
    A végeredmény tehát; Honvéd-Újpest 3-2!
    Köszönjük szépen a figyelmet és tartsanak velünk továbbra is! (15:52:28)

90+1
    Tshibuabua helyett még behozta Nagy Jánost Nebojsa Vignjevic.

90
    Job lőtt mellé senkitől sem zavartatva, de közben már les volt!

90
    Kosovic 10 méteres bal oldali lövését ütötte szögletre Kemenes!

89
    Most nagyon támadnak a lilák, de egyelőre komolyabb egyenlítési lehetőségük még nincs!

87
    A második félidőben jól játszó Honvéd egy kicsit talán ráült az eredményre, így lett szoros a vége!

85
    Az Újpest gólt szerzett!
    Gólszerző KOSOVIC. Nem adta fel az Újpest! Kabát jobb oldali beadásába NEBOJSA KOSOVIC az ötösön két védő szorításában belepiszkált és máris 3-2!

84
    Balogh bal oldali beadását húzta le Kemenes!

82
    Vajon ezzel el is dőlt a mérkőzés?

81
    A Honvéd gólt szerzett!
    Gólszerző VÉCSEI. VÉCSEI BÁLINT az előbb még fejjel veszélyeztetett, most viszont lábbal be is talált! Job adta Neki a labdát és a Magyar Futball Akadémia neveltje nagy gólt lőtt mintegy 22 méterről a kapu bal oldalába! 3-1

80
    Vécsei hét méteres, remek fejesét hárította Dmitrovics!

79
    Job lövésszerű beadása Balogh combjáról pattant szögletre!

78
    Lázár Bence helyére Zamostny Balázs állt be az Újpestbe!

77
    Megint Holender ívelt kapu elé, de Vasziljevics fejjel tisztázott.

75
    Az első Honvéd gól szerzője, Zivanovic helyére állt be Nagy Gergő!

74
    Holender sarokrúgása után a másik szélen helyezkedő Baráth-hoz került a labda, de az Ő beadását Dmitrovics le tudta húzni!

73
    A beadást Vasziljevics fejelte ki szögletre!

73
    Most Baráth került földre a jobb szélen.

Juhász Attila

Gólok: 13. Zivanovic, 65. Daud Ayub (bünt.), 81. Vécsei – 44. Vasziljevics, 85. Kosovic

Lapok:   35. Job (HON), 60. Vécsei (HON) – 29. Sztanisavljevics (UTE), 64. Heris (UTE)

Budapest Honvéd FC: Kemenes – Ikenne-King(Ignjatovic 46.), Ayub, Alcibialde, Lovric, Hidi, Bonazzoli(Holender 62.), Vécsei, Zivanovic(Nagy G. 75.), Baráth, Job.
    Vezetőedző: Marco Rossi.

Cserék: Czuczi – Nagy G., Prosser, Holender, Ignjatovic, Diarra, Mancini.

Újpest FC: Dmitrovics – Ngawa, Litauszki, Heris, Anton(Kosovic 45.), Sztanisavljevics, Vasziljevics, Balogh B., Tshibuabua(Nagy J. 90+1.), Kabát, Lázár(Zamostny 78.). Vezetőedző: Nebojsa Vignjevic.
    Cserék: Balajcza – Kosovic, Proesmans, Ligot, Zamostny, Nagy J., Sagna.

Játékvezetők: Kassai (Ring, Tóth II.V.)