Tatabánya – Veszprém 21:27 (vége) | ETO-SZESE – Gyöngyös 23:29 (vége) | PLER-Budapest – Orosháza 32:28 (vége)
PICK – Mezőkövesdi KC 28:20 (vége)
Grundfos Tatabánya KC
21:27 (11:14)
Telekom Veszprém
szombat 08.03.2014, 12:55 • Földi Imre Sportcsarnok • Férfi kézilabda NB1

Köszönjük figyelmüket. (14:54:32)

A hazai csapat a második félidő első harmadáig jól tartotta magát, ám ekkor elfáradtak, és a vendégek egyre jobban növelték előnyüket. A Tatabánya valamelyest összeszedte magát a félidő végére, így sikerült tisztesen helyt állniuk a bajnokcsapattal szemben. A Veszprém ezzel a győzelemmel megnyerte az alapszakaszt, a Tatabánya pedig feltehetően a 6. helyen zárja a bajnokság ezen részét (amennyiben a Gyöngyös kiakap a Győrtől a 18 órakor kezdődő meccsen, akkor az 5. lesz a Tatabánya).

60
    Mérkőzés vége. (21:27)

60
    HARSÁNYI egy gyors ellentámadás végén dob gólt. (21:27) (21:27)

59
    HARSÁNYI jobb szélről megindulva középről eredményes. (20:27) (20:27)

57
    Harsányi hetese a kapufára pattan, jön a Veszprém. (19:27) (19:27)

57
    VILOVSZKI középen kap beállóban egy labdát, amit bedob Paul mellett a hálóba. (19:27) (19:27)

56
    A hazaiak rengeteg labdát eladnak. (19:26) (19:26)

56
    A hazaiak időt kérnek. (19:26) (19:26)

56
    ILIC dob gólt egy lerohanás végén. (19:26) (19:26)

55
    IVÁNCSIK GERGŐRE nem figyeltek a hazaiak, aki elől kapott egy labdát, amit biztosan értékesített. (19:25) (19:25)