HC Bolzano
3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
Fehérvár AV19
kedd 11.03.2014, 19:45 • Eiswelle Palaonda, Bozen • EBEL

Nem sikerült a bravúr, a záró harmadban ráadásul kettős emberelőnybe kerültek az olaszok, amit kihasználva gyakorlatilag eldöntik a negyeddöntő harmadik felvonását!

A négy nyert győzelemig tartó párharc állása: 3-0 a Bolzano javára. (22:02:30)

60:00

59:06
    Leviszi a kapust a Volán, 6 az 5 ellen a jégen a fehérváriak!

58:01
    A mérkőzés utolsó kettő perce kezdődik meg.

53:30
    Kiegészül a Bolzano.

51:30
    Hihetetlen, megint túl soká vendég játékos a jégen! Kovács Csaba (Volán) pihen két percet!

46:53
    A Bolzano gólt szerzett!
    GÓÓÓL! Kettős emberelőnyben eldönti a meccset az olasz csapat! MARK SANTORELLI nem kegyelmez a Volánnak!
    Gólpassz: Sebastien Piche.

46:05
    Kettős emberhátrány! Túl sok ember a jégen, Kiss Dániel (Volán) korcsolyázik le kettő percre!

46:05
    Mihály Árpád (Volán) ül le két percre akadályozásért!

40:01

Nem sikerül faragni az első játékrészben beszedett hátrányból, sajnos még mindig két gól az olaszok előnye.

40:00

39:01
    A második harmad utolsó perce kezdődik meg.

25:56
    Kiegészülnek az olaszok, továbbra is gól nélkül a Volán.

23:56
    Mark Santorelli (Bolzano) áll ki kettő percre akadályozásért!

20:01

Az első harmad nagy részében jól tartotta magát a Volán, ám két emberhátrányos szituáció ketté törte a vendégek stratégiáját. Innen nagyon nehéz dolga lesz a magyaroknak.

20:00

Nagy Zalán

Gólok és gólpasszok: 17. Tomassoni, 18. Sharp (Egger, Pance), 47. Santorelli (Piche)

HC Bolzano: Hübl (Hell) – Egger, Charlebois, Strömberg, Sharp, Santorelli – Piche, Tomassoni, Pance, Whitfield, Laliberte – Oberdörfer, Miglioranzi, Insam, Bernard, Gander – Wunderer, A. Esposito, Zisser, Schofield, J. Esposito
    Fehérvár AV19: Hetényi (Bálizs) – Szirányi, Jackman, Kovács, Sarauer, Banham – Sertich, Hetényi P., Benk, Yellow Horn, Naglich – Varga, Kiss, Mihály, McGregor, Magosi – Pozsgai, Tóth, Nemes, Németh