Magyarország - Olaszország

15:12

(2:4, 6:3, 2:3, 5:2)

kedd 18.03.2014, 18:24 • Nyéki Imre Uszoda • Női Világliga

Két negyedet megnyert, kettőt pedig elvesztett a Merész-csapat. Azonban összesítésben hárommal múlta felül az olaszokat, ezzel megérdemelten nyerte meg a Világliga csoportmérkőzést. Bár ezzel a győzelemmel matematikai esélyüket életben tartották a lányok a Világliga-döntőbe jutásra, nem csak saját kezükben van a sorsuk. Viszont ettől függetlenül nagyon értékes ez a győzelem, mert nem mindegy, hogy ha Budapesten az EB-n összeakadunk az olaszokkal, akkor milyen lesz az utolsó emlék! Gratulálunk a lányoknak és köszönjük, hogy velünk tartottak! Vízilabdával legközelebb a hétvégén jelentkezünk. Addig is jó éjszakát kívánunk Olvasóinknak! (19:42:23)

32
    Vége a mérkőzésnek.

32
    CSABAI DÓRA két másodperccel a vége előtt nagyon lazán lő fórban a bal felsőbe, tovább növelve a magyar előnyt!!! 15:12

32
    12 másodperccel a találkozó vége előtt Merész András még időt kér.

32
    Fölé lőtt olasz helyzet! Fél perccel a vége előtt a magyarok támadhatnak! A lelkes publikum már skandálja, hogy szép volt lányok!

29
    KISTELEKI DÓRA fórból lő a jobb szélről a rövid alsóba, ezzel ismét kétgólos a hazai előny! Ő is öt találatnál jár! 13:11

29
    Gangl lehúzza a bal oldali ejtést.

28
    Elől eladott labda a magyaroknál.

28
    Tania DI MARIO tartja velünk a lépést, az ötödik gólját lövi az olasz lány, most a jobb alsóba! 12:11

28
    Majd Gangl rögtön indítja Kistelekit a jobb szélen, ő átjátssza a kapu előtt üresen lévő KESZTHELYI RITÁNAK, aki a hálóba lő pár méterről! 12:10

27
    Gangl üt bele a center felé játszott labdába, ezzel újra kivédekezzük az emberhátrányt!

27
    Sajnos elől ismét nem sikerül lövésig jutnunk.

26
    Di Mario lövése fórban a jobb kapufán landol, a lepattanó pedig a miénk!

26
    Hátul labdát szereznek a mieink, de elől kontrát fújnak ellenük.

25
    Bujka harcol ki büntetőt, amit KESZTHELYI RITA az üresen maradt bal alsóba lő! 11:10