KSI SE - Szolnoki Dózsa 8:19 (vége) | Széchenyi Bank-FTC - RacioNET Honvéd 8:10 (vége)
OSC-Újbuda - BVSC- Zugló 14:14 (vége) | PVSK-Füszért - Debrecen 4:9 (vége)
YBL Waterpolo Club - Kaposvári VK 11:16 (vége)
OSC-Újbuda - BVSC- Zugló

14:14

(3:3, 4:3, 5:3, 2:5)

szombat 22.03.2014, 19:00 • Nyéki Imre Uszoda • E.ON Férfi OB I

Nagyon izgalmas lett ez a ma esti első találkozó a Nyéki Imre Uszodából! Az OSC hatalmasat küzdött, és már úgy látszott, kezében van a meccs. Azonban a BVSC négygólos hátrányból is visszakúszott az utolsó percre, és végül egy igazságosnak mondható döntetlen született. Mindkét együttes kitett magáért, a szurkolók pedig jól szórakozhattak ezen a gólgazdag összecsapáson. Köszönöm a figyelmüket, hamarosan jövünk az est másik bajnokijával innen Újbudáról, az Ybl-Kaposvárral! (20:15:47)

32
    A kapu fölé száll az utolsó kísérletet, ezzel véget ért a mérkőzés.

32
    BORSÓS ENDRE a jobb alsóba pattint büntetőből, de még mindig van hátra 15 másodperc! 14:14

32
    Előbb kiállítás, majd labdaeldobásért ötmétereshez jutnak a vendégek.

32
    Elől viszont eladott labda, így a BVSC jöhet, Marcz Tamás pedig időt kér 27 másodperccel a lefújás előtt.

32
    Tisztán szerelik a hazaiak a vendég centert, így támadhat az OSC!

31
    A felső kapufa segítségével REGŐS ÁRON a kapuba talál, így újra vezet az OSC, bő egy perccel a vége előtt! 14:13

31
    BORSÓS ENDRE távolról pattint a hálóba! Ezzel újra egyenlő az állás! 13:13

30
    A BVSC szerez labdát hátul.

30
    Két és fél perccel a vége előtt, a felső lécre ejtenek a vendégek.

29
    Kontra az OSC ellen.

29
    Borsós távolról próbálkozik, de csak a jobb kapufát találja el.

28
    AMBRUS FERENC fórban, centerből juttatja a labdát a kapuba! 13:12

28
    Gyors válasz REGŐS ÁRONTÓL, aki centerből lő a jobb felsőbe! 13:11

27
    KOTSIDIS NIKOLAOS leválik emberéről a bal szélen és a kapuba vágja a kínálkozó lehetőséget! 12:11