KSI SE - Szolnoki Dózsa 8:19 (vége) | Széchenyi Bank-FTC - RacioNET Honvéd 8:10 (vége)
OSC-Újbuda - BVSC- Zugló 14:14 (vége) | PVSK-Füszért - Debrecen 4:9 (vége)
YBL Waterpolo Club - Kaposvári VK 11:16 (vége)
PVSK-Füszért - Debrecen

4:9

(1:2; 1:2; 1:2; 1:3)

szombat 22.03.2014, 19:00 • Abay Nemes Oszkár Sportuszoda, Pécs • E.ON Férfi OB I

A Debrecen megérdemelten viszi el a pontokat ma Pécsről. A PVSK ma nagyon szétesett, a második félidőben nagyon szürkén játszottak, a Debrecen félgőzzel is könnyedén dobta a gólokat. Az idei na mai mérkőzés sikerült eddig a leggyengébbre hazai medencében a Pécsnek. (20:10:10)

Vége a mérkőzésnek.

32
    A Debrecen kénylmesen vitte fel a labdát, de Halek lövése mellément.

32
    Csacsovky gyenge lövése Maxwell kezében.

31
    Chilkó lövését szépen fogta Barát.

31
    Csacsovszky ejtése a jobb kapufa tövéről vágódott ki, majd Maxwell fogta a labdát.

30
    Ezt most elkapkodta a Debrecen, Misics lőtte fölé a labdát.

30
    Időt kér a Debrecen.

30
    Lajkó a kiállított a Pécsiektől.

29
    Lajkó lövése elakadt a blokkban, fordulhat a Debrecen.

29
    Cakic a kiállított a Pécsből. KÁLLAY MÁRK 6 méteres lövése könnyedén ment a bal sarokba! 4:9

28
    Barta lövését könnyedén fogta Maxwell.

28
    A Debrecen elszórakozta, lejárt a támadóidejük, a PVSK jöhet.

27
    Hoppál kihagyja az ötméterest!

27
    Prácky úszott a kapu elé, de centerben szabálytalankodtak vele, büntető a PVSK-nak! Jokic a kiállított, ez a harmadik hibája.

26
    Csacsovszky a kiállított a Pécsből. Jokic 6 méterről vágta a bal felsőbe a labdát. 4:8