Sunderland AFC – West Ham United 1:2 (vége)
Sunderland AFC
1:2 (0:1)
West Ham United
hétfő 31.03.2014, 21:00 • Stadium of Light, Sunderland • Barclays Premier League

A vendégek szája íz szerint alakult a mérkőzés, gyors góllal szereztek vezetést, nyugodtan játszhattak, majd egy szerencsés góllal a második félidőben megduplázták az előnyüket. A 65. percben szépített a Sunderland, de hiába alakítottak ki után nagy helyzeteket, egyenlíteniük már nem sikerült. (22:54:45)

90+5
    Gardner beadása után Borini, majd Wickham lő, egyik sem veszélyes.

90+4
    Bridcutt emel a kapu elé, kivágják a védők ezt is.

90+3
    Szövevényes akció a vendégektől, Nolan rossz passzával a végén.

90+2
    Előrevágott labdát szerez meg Mannone, felível a támadóknak, de pontatlanul, bedobás a vendégeknek.

90+2
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Adrián (West Ham United), időhúzásért.

90+1
    Az újabb szöglet is veszélytelen, majd Scocco fejel fölé egy bal oldali beadás után.

90+1
    A szöglet után kifejelik a védők a labdát, Bridcutt ismétel, ez is szögletre kerül.

90
    5 perc a ráadás.

90
    Borini indításába lépnek bele, szöglet jön.

90
    Borini szemeli Downingot a jobb szélen, fel is hozza a labdát.

89
    Mannone is feljön a szöglethez, amit kicsiben oldalnak meg a hazaiak, után Bridcutt emel a kapu fölé beadás gyanánt.

88
    A felívelt szabadrúgás után Johnson teker a kapu elé, kicsúsztatják a védők a labdát.