DVSC-DEAC – FC Hatvan 3:1 (vége) | Ebes KKSE – Fortress Felsőtárkány SC 1:3 (vége)
Ebes KKSE
1:3 (1:2)
Fortress Felsőtárkány SC
vasárnap 06.04.2014, 16:30 • Ebes KKSE Sporttelep, Ebes • NBIII - Keleti csoport

A második félidő nem volt nevezhető eseménydúsnak. A Felsőtárkány bő tíz perc után rápakolt még egyet a félidőben szerzett előnyére, majd visszaállt és inkább a stabil védekezésre koncentrált. Győzelmüket még az sem veszélyeztette, hogy húsz perccel a vége előtt emberhátrányba kerültek. Kiemelendő a mesterhármast szerző Bogdány Csaba játéka, aki jó százalékkal értékesítette lehetőségeit. Az Ebesnek szinte nem is volt lehetősége a tizenhatoson belülről, csak távoli lövésekig jutottak. Megérdemelt a vendég győzelem, sőt, még ez az eredmény hízelgő a hazaiakra nézve. Ezzel az eredménnyel a hajdúságiak maradtak a tizennegyedikek (17 pont), a vendégek pedig megerősítették a hatodik helyüket (38 pont).
    (20:19:58)

89
    Bogár 35 méteres lövése a kapu mellett pattogott el.

88
    Romhányi ugratta ki szépen Bogdányt a bal oldalon, lesen volt a meccsen triplázó szélső.

87
    A büntetőt hibázó Montvai helyére Nagy II Tamást küldi be Détári Lajos.

87
    Próbálkozik az Ebes becsülettel, a játék is a Felsőtárkány térfelén játszódik, ahogy az a képen is látható, de a vendég kapu nem igazán forog veszélyben.

86
    Tatár oldalszabadrúgása után Romhányi fejelte ki a labdát a tizenhatoson belülről.

85
    Bogdány ívelése nem jó a leshatáron kiugró Montvainak, csak Szalánczinak.

85
    Bogár kevergetett a jobb oldalon, de Radnai ügyesen szerelte, így nem tudott befelé törni.

84
    Bollók szenvedett el egy szabálytalanságot a saját kapuja előtt, kifelé szabadrúgás.

82
    Iván bal oldali beadása könnyű zsákmány Bollóknak.

80
    Újabb les, megint Montvai.

79
    Montvai végezte el a tizenegyest, de a gyenge, lapos, középre tartó lövését lábbal védte a balra vetődő Szalánczi!

78
    A játékvezető büntetőt ítélt a Felsőtárkánynak! Radnai bal oldali beadásába Bogár kézzel ért bele a tizenhatoson belül, büntető!

77
    Egyelőre nem tud mit kezdeni emberelőnyével az Ebes.

75
    Kettős hazai csere: Szalóczi és Nagy I T. helyére Iván és Gerda érkezik.

74
    Barzsó heléyre Romhányi érkezik.

73
    A szabadrúgást ezután Bogdány a sorfalba lőtte. Balszerencséje volt most a szélsőnek, elcsúszott a lövés pillanatában.