Puskás Akadémia FC – Pécsi MFC 1:1 (vége)
Puskás Akadémia FC
1:1 (1:1)
Pécsi MFC
péntek 18.04.2014, 19:00 • Sóstói Stadion, Székesfehérvár • OTP Bank Liga

Nem változott a félidei eredmény, a második félidő kevesebb helyzetet tartogatott, így a Puskás Akadémia döntetlennel búcsúzik a Sóstói Stadiontól. A második játékrészben a vendégek előtt adódtak nagyobb lehetőségek, a mérkőzés vége felé az irányítást is átvették, ám Pölöskei Péter buta kiállítása meghiúsította, hogy a baranyaiak fölénye góllá érjen. A felcsútiak fontos ponttal gazdagodtak, a folytatásban kemény ellenfelek várnak a csapatra, így ez az egy pont is fontos lehet a végelszámolásnál. A Pécs nyeretlenségi sorozata tovább folytatódik, viszont legalább a négy meccs óta tartó góltalanságot sikerült megtörnie Lőrincz Emil együttesének. A végeredménnyel búcsúzom, Puskás Akadémia FC – Pécsi MFC 1:1! Köszönjük a figyelmet! (20:57:44)

90+2
    Utolsó csere a mérkőzésen: Márkvárt Dávid jön le, Zsdrál Miroszláv váltja az utolsó másodpercekre.

90+1
    Denkovics passzolt Tischlerhez, Horváth Adrián érkezett nagy lendülettel, majd összerúgtak a támadóval. Szabadrúgás a Pécs javára.

90+1
    Két perc lesz a hosszabbítás a második félidő végén.

90
    Czvitkovics tekeri fel a tizenhatosra a szabadrúgást, Tischler Patrik 13 méterről, háttal a kapunak lövi fölé a labdát.

89
    Czvitkovicsot buktatják a vendég térfél közepén, szabadrúgás a hazaiaknak!

88
    Denkovics viszi el két védő mellett a labdát, viszont Balogh Béla már megállította.

88
    Márkvárt passza hosszú a frissen beállt Bailonak a jobb szélen, kirúgással jöhet a Puskás Akadémia.

87
    Harmadik cserelehetőségét is kihasználják a hazaiak: Farkas Norbertet Nagy Zsolt váltja.

87
    Pécsi csere: Városi Viktor hagyja el a pályát, Bailo Dávid folytatja a helyén.

86
    Center nélkül is támad a Pécs, nagy nehezen szabadul csak fel a Puskás Akadémia tizenhatosa.

85
    Farkas bal oldali beadása jól érkezett középre, Tischler 14 méterről fejelt kapura, középre érkező fejesét szépen fogja Gőcze.

84
    Mohl Dávid átadása érezhetően magas volt Pölöskeinek, a támadó mégis nyúlt a labdáért, és elütötte kézzel. Második sárga, piros. Ostoba hiba miatt fogyatkoznak meg a pécsiek!

83
    Ezúttal sem tudják kapura tenni a szögletet a hazaiak, ezúttal Tischler elől fejelték el a játékszert.

82
    Czvitkovics kapja meg a labdát, majd lő kapura 25 méterről. A bal alsóba tartott a lövés, Gőcze bravúrral tolja szögletre!