Ajka – Szigetszentmiklós 0:0 (vége) | Tatabánya – Kozármisleny 0:0 (vége) | Dunaújváros – Kisvárda 1:0 (vége)
Cegléd – Sopron 3:3 (vége) | – Szolnok 3:1 (vége) | ZTE – Balmazújváros 2:2 (vége)
FC Ajka
0:0 (0:0)
Szigetszentmiklósi TK-Erima
szombat 26.04.2014, 17:00 • Városi Szabadidő- és Sportcentrum, Ajka • Merkantil Bank Liga

Jákli Péter: Jó iramú mérkőzésen az első félidőben eldönthettünk volna a meccset, Major Norbi viszont sajnos kihagyta a meccs helyzetét. A 2. játékrészben egyik csapat sem alakított ki helyzetet csak gyűrték egymást, így igazságos a döntetlen. (18:54:21)

Prisztai Viktor: Azt gondolom hogy a 2. félidő első 20 percében megnyerhettük volna a mérkőzést, akkor sikerült fölénybe kerülnünk. Reálisan nézve ikszes meccs volt. Minden pontra szükségünk van örülünk az egynek is. 3 pontért jöttünk de egy nagyon kemény ellenfél ellen ezt nem sikerült elérnünk.

A mérkőzés összképét tekintve igazságos döntetlen született. A Szigetszentmiklós mezőnyben volt ma jobb, az Ajka pedig a pontos lövésekben. Viszont amiben igazán kellett volna a gólszerzésben egyik csapat sem remekelt, ezért 0-0 a végeredmény.

90+2
    A szabadrúgás után Horváthoz került a labda aki egyből vissza ívelte a labdát. Skriba beleért de levenni ár nem tudta és kirúgták előle.

90+1
    Vágó volt szabálytalan a félpályán Sipossal szemben.

90
    2 perc lesz a hosszabbítás.

90
    Horváth rúgta fel a labdát Pákai felé, Sánta viszont résen volt és lehúzta.

89
    Szép cselek után Sipos Bence szabálytalankodott Skribával szemben.

88
    Kvekveskiri helyén Pollák.

87
    Jakovljevic vitte be bal oldalról középre a labdát, majd 21-ről kapura lőtt de az elkerülte a ketrecet.

86
    Barna ívelte majoros felé aki csak fejjel megcsúsztatni tudta de pályán tartani ár nem.

85
    Barna rúgta fel a labdát, ez azonban Jánosának volt jó.

84
    Majoros ugrott volna ki de lesen volt.

83
    Jakovljevic adta volna be a labdát de ez a hosszún kiment, kirúgással jöhet az Ajka.

82
    Sowunmi indult befelé, középre passzolt kemény labdája elpattant majortól így nem tudott kapura lőni 7 méterről

82
    Mihalecz tudott elmenni Vágó mellett, beadását Balogh fejelte ki Major elől.

80
    Sipos Bence Takács helyett a pályán.

79
    Fodor és Gunther nem értette meg egymást, ezért Fodor indítása Sántának lett jó.

Sz.Z.T.

Kommentátort keresünk a Szigetszentmiklósi TK-Erima csapatának meccseihez. További információk.

Gólok:

Lapok:   26. Hanzl (FCA), 27. Horváth (FCA), 60. Gunther (FCA), 76. Sipos Norbert (FCA) – 23. Balogh (SZTK), 74. Kvekveskiri (SZTK), 90+1. Vágó (SZTK)

FC Ajka: Jánosa – Köles, Pákai, Fodor, Gunther – Horváth, Lattenstein (Skriba 57'), Sipos N., Hanzl (Mihalecz 57')– Major, Sowunmi
    Cserék: Tulipán, Jagodics, Mihalecz, Kanta, Skriba, Rajos, Mogyorósi
    Vezetőedző:Jákli Péter

Szigetszentmiklósi TK-Erima: Sánta A. – Jakovljevics, Balogh, Kornis, Deutsch – Vágó, Barna, Kvekveskiri (Pollák 88')– Kollega (Majoros 67'), Takács (Sipos B. 80'), Khous
    Cserék: Baranyi, Majoros, Földi, Csikortás, Pollák, Heinemann, Sipos B.
    Vezetőedző:Prisztai Viktor

Játékvezetők: Pintér Csaba – Huszár Balázs, Makkosné Petz Brigitta