FC Augsburg – Hamburger SV 3:1 (vége) | FC Schalke 04 – Borussia M'gladbach 0:1 (vége)
FC Schalke 04
0:1 (0:1)
Borussia M'gladbach
vasárnap 27.04.2014, 17:30 • Veltins-Arena, Gelsenkirchen • Bundesliga

A nagyon gyengén játszó Schalke nem tud kiegyenlíteni, így sorozatban másodszor maradnak pont nélkül Szalai Ádámék. A Mönchengladbach taktikusan futballozott, és teljesen megérdemelte a győzelmet, amivel fehér mezesek továbbra is harcban vannak a Bajnokok Ligája selejtezőt érő negyedik helyért. (19:27:53)

90+5
    Draxler lőhet Huntelaar passza után, de nem talál kaput 10 méterről.

90+5
    Arango passzára Fahrmann vetődik ki jó ütemben.

90+4
    Fahrmann elől szedi le a labdát ter Stegen, a két kapus csapott most össze a szöglet után!