Diósdi TC – Veszprém FC 2:2 (vége) | BKV Előre SC – Tarr Sprint Andráshida SC 1:1 (vége)
Diósdi TC
2:2 (1:1)
Veszprém FC
vasárnap 27.04.2014, 17:00 • Szigetszentmiklós, SZTK-sporttelep • NBIII - Nyugati csoport

Vége! A második félidőben időnként egész jó meccset láthattunk! A Diósd többet tett a győzelemért, több kapufájuk is volt, ugyan mindkét játékrész végére feljavult a Veszprém, de a döntetlen így is rájuk nézve hízelgő. Ezzel a döntetlennel a Diósd nem került közelebb a bent maradáshoz, és a Veszprém sem nyugodhat még meg, egyik csapatnak sem igazi ez az eredmény, de a Veszprémnek jobb.
    Köszönöm a figyelmet! (18:50:49)

90+3
    A Veszprém kap szabadot a félpályánál.

90+2
    Csuka lőtte most is, nem sokkal ment fölé!

90+1
    Nagy lehetőség a Diósd előtt. Jó 22-23 méterről, a kapuval szemben jöhetnek szabadrúgással.

90
    3 perc a hosszabbítás, mely ezekben a másodpercekben kezdődik meg.

90
    Kiprich lőtt 15 méterről fölé.

89
    Kádár fog egy ívelést, megnyugodhat egy időre a Veszprém.

89
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Katona (Diósdi TC).

88
    Néhány perc van már csak hátra, a Diósd nagyobb erőket mozgósít a győzelemért, de úgy tűnik, ez döntetlen fog maradni.