Fehérvár – Siófok 27:26 (vége) | EKFSC - Globál Safe – Veszprém BKC 23:37 (vége)
EKFSC - Globál Safe
23:37 (11:18)
Veszprém Barabás KC
szombat 03.05.2014, 17:00 • Eger, Leányka úti sportcsarnok • Női kézilabda NB1

A mérkőzés első percétől egyértelmű volt ki nyeri az összecsapást. Az egriek vagy nem tudtak vagy nem hittek benne hogy képesek meglepetést okozni, így az utolsó hazai bajnokijukon is vereséggel hagyják el a pályát A Veszprém ezzel újra megverte az EKF-et és harcol a benn maradásért.
    Köszönöm a figyelmet, további kellemes hétvégét kívánok! (18:17:20)

60
    Mérkőzés vége. (23:37)

60
    Sári talál be középről az utolsó másodpercben. (23:37) (23:37)

60
    Kurucz jobb oldalról talpról vágja a jobb felsőbe a labdát. (22:37) (22:37)

59
    Sárira nem lehet panasz, lövöldözi a gólokat, most bal oldalról talált be. Kiegészültek a házigazdák. (22:36) (22:36)

59
    Horváth bal átlövőből lőtt a bal alsóba. (21:36) (21:36)

58
    Nincs hazai gól sem, elrontották a támadást. (21:35) (21:35)

58
    Hajtai állt oda, de Ferenczi hatalmasat védett lábbal, nincs gól. első hibájuk volt a vonalról a vendégeknek. (21:35) (21:35)

58
    Benedek kap két percet, miután Hajtaival szemben szabálytalankodott. Büntető következhet. (21:35) (21:35)

57
    Molnár takarásból középről lő a jobb alsóba. (21:35) (21:35)

57
    Kurucz gond nélkül értékesíti ezt a büntetőt is. (20:35) (20:35)

56
    Gulyás Gyimesivel szemben harcol ki hetest. (20:34) (20:34)

56
    Petrovics játszotta meg Sárit beállósban, aki átejti Pásztort. Ez volt a huszadik egri találat. (20:34) (20:34)

55
    Tóth G. középről talál be, miután kiegészült a csapata. (19:34) (19:34)

55
    Balázs jobb szélről ismételten a kapust találta el, Pásztor még nem kapott ma gólt. (19:33) (19:33)

54
    Horváth-ot szabálytalanul se lehetett a bal oldalt megállítani, a rövidbe lőtt. (19:33) (19:33)

54
    Mellé lőtt labda, Gyimesi próbálkozott. (19:32) (19:32)

53
    Kuruczot állítják ki, Petrovics harcolta ki. (19:32) (19:32)

53
    Petrovics tért vissza a pályára. Ezek szerint nem komoly a sérülése. (19:32) (19:32)

Jankó Gergely

Kommentátort keresünk a Veszprém Barabás KC csapatának meccseihez. További információk.

EKFSC - Globál Safe: Kezdők: Ferenczi(Fekete) – Gyimesi, Héjjas, Sári, Bárány, Hárs, Petrovics. Cserék: Gasková, Balázs, Bárkai, Benedek, Molnár, Németh, Todorovic.
    Veszprém Barabás KC: Kezdők: Szemerey(Györkös, Pásztor) – Tóth G., Takács, Pelczéder, Kurucz, Hajtai, Horváth. Cserék: Kiskartali, Kokas, Gulyás, Marincsák.

Játékvezetők: Medve Róbert, Nagy László