Győr – FC Midtjylland 29:26 (vége) | WHC Vardar SCBT – ŽRK Budućnost Podgorica 20:22 (vége)
Győri Audi ETO KC
29:26 (16:11)
FC Midtjylland Håndbold
szombat 03.05.2014, 15:00 • Papp László Aréna, Budapest • EHF Bajnokok Ligája

Három góllal nyerte a Győr az elődöntőt, de ennél magabiztosabb volt ez a győzelem, hiszen többször húztak el öt góllal is a dánoktól, akik ritkán tudták használni legnagyobb fegyverüket a lerohanást.

Ezzel a győzelemmel ismét a Bajnokok Ligájának döntőjébe került az Audi ETO, két és fél óra múlva már azt is tudjuk, hogy a Buducnost vagy a Vardar lesz az ellenfelük a holnapi fináléban. Kövessék velünk ezeket a mérkőzéseket is! (16:41:41)

60
    Mérkőzés vége. (29:26)

60
    Line Jörgensen első lövését a kapufa, a másodikat Lunde hárítja. (29:26) (29:26)

60
    Fél perc van hátra és támad a Győr, Löke ziccerből lő fölé. (29:26) (29:26)

59
    STINE JÖRGENSEN mint a villám megy el a védők között, közelről talál be. (29:26) (29:26)

59
    AMORIM emberhátrányból is betalál. (29:25) (29:25)

59
    1 perc 59 másodperccel a vége előtt időt kér Ambros Martín. 1 perc 30 másodpercig emberhátrányban a Győr. (28:25) (28:25)

58
    THORSGAARD kap jó bejátszást, a bal alsóba lő Lunde mellett. (28:25) (28:25)

58
    Bulatovic lépi el az akciót, Hornyák Ági nem adja vissza időben a labdát, kiáll két percre. (28:24) (28:24)

58
    Kovacsics gólját a megelőző szabálytalanság miatt nem adják meg, szabaddobással jön a Győr. (28:24) (28:24)