Sopron – Tatabánya 3:1 (vége) | Szigetszentmiklós – Dunaújváros 2:1 (vége) | Kozármisleny – Ajka 0:1 (vége)
BFC Siófok – 1:5 (vége) | Szolnok – Nyíregyháza 1:0 (vége)
BFC Siófok
1:5 (1:1)
szombat 03.05.2014, 17:30 • Révész Géza utcai stadion, Siófok • Merkantil Bank Liga

A második félidőben, a büntető és az azt követő kiállítás megpecsételte a hazaiak sorsát. A mérkőzés utolsó negyed órájában a vendég angyalföldi gárda, azt csinált a pályán amit szeretett volna. Gólokat szerzett, helyzeteket alakított ki, abszolút felülmúlta ellenfelét. Ezzel a vereséggel valószínűleg a Somogy megyei gárdának minden esélye elszállt a feljutásra. (19:22:34)

90+2

90+1
    Remili végezhetett el szabadrúgást a jobb oldalról.Veszélytelen a próbálkozás.

90
    A Vasas gólt szerzett! Átjáróház a Siófok védelme. Cseke Benjámin futott el a jobb szélen, középre gurított a hosszún NAGY TAMÁS érkezett és hasonló módon, mint az előbb Ferenczi az üres kapuba gurított.

88
    A Vasas gólt szerzett! Nagyon simán szerez gólt a vendég együttes. Remili centerezett a jobb szélről a hosszú oldalon FERENCZI ISTVÁN érkezett és gyakorlatilag az üres kapuba gurított.

87
    Beszorul a hazai csapat saját kapuja elé. Egyre szörnyűbbek az időjárási körülmények, Fúj a szél, esik az eső.

87
    Berecz Zsombor helyett Pál Dávid a pályán.

85
    Fülöp végezhetett el szabadrúgást az oldalvonal mellől, ívelését kifejelik a vendég védők.

84
    Kissé alábbhagyott a mérkőzés irama. A hazaiak már nagyon várják a mérkőzés végét.

83
    Pontatlan Tímár labdája, Peszmeg felé.

81
    Vida Máté helyén Kiss Róbert folytatja a vendégeknél.

80
    Ivancsics Gellért helyén Peszmeg Viktor.

80
    Papp Máté helyett Jusuf Dajic a pályán.

78
    Beszorítja ellenfelét a Vasas, folyamatosan jönnek a vendég szögletek.

77
    Berecz végezhet el pontrúgást a jobb oldalról, kifejelik a hazai védők.

76
    A hazaiak kissé visszaestek a kiállítás óta. Eldőlni látszik a találkozó.

74
    A Vasas gólt szerzett! REMILI MOHAMED kapott remek labdát Nagy Tamástól és a jobb alsóba rúgta a ziccert.

72
    Kiss Zsolt megkapta második sárga lapját is mehet zuhanyozni.

71
    A Vasas gólt szerzett! REMILI MOHAMED értékesítette a megítélt büntetőt.

Kárász Tibor

Gólok: 32. GRÚZ (öngól) – 7. FERENCZI, 71. REMILI (bünt.), 74. REMILI, 88. FERENCZI, 90. NAGY TAMÁS

Lapok:   52. TÍMÁR (SIO), 55. FUTÓ (SIO), 59. WALTNER (SIO), 70. IVANCSICS (SIO), 71. KISS ZSOLT (SIO) – 29. GRÚZ (VAS)   72. KISS ZSOLT (SIO)

BFC Siófok: Tajti – Kiss Zs., Tímár, Papp Sz., Futó – Papp M., Fülöp, Nagy D., Ivancsics – Waltner, Horváth P.
    Vezetőedző: Horváth Károly

Cserék: Ambrusics(k), Fehér, Peszmeg, Dajic, Bogáti, Gárdos, Pécseli

: Hermány – Cseke, Grúz, Tamás L., Horváth L. – Berecz, Gál, Nagy T., Remili – Vida, Ferenczi
    Vezetőedző: Szanyó Károly

Cserék: Orbán(k), Ádám, Szabó B., Szedlár, Kiss R., Nagyházi, Pál D.

Játékvezetők: Radványi Ádám – Kis Zoltán, Pápai Zoltán