Telekom Veszprém
30:21 (15:9)
OTP Bank - PICK Szeged
szerda 07.05.2014, 20:00 • Veszprém Aréna • Férfi kézilabda NB1

Ez a mérkőzés az első félidő hajrájában nagyjából el is dőlt, a negyvenedik percig már fejben is teljesen szétesett a Pick Szeged és nem várt különbséggel győzött végül a Veszprém.
    A Szegednek nem sikerült megakadályoznia a komoly vereséget, nem tudtak mit kezdeni a hazai csapat magas színvonalú védekezésével.
    A kapusok közül Alilovicnak akadtak remek pillanatai, a Szegednél sem Mikler, sem Tatai nem tudott igazán hozzátenni a játékhoz.
    Balogh és Ilyés próbálta tartani a lelket a Szegedben, a túloldalon jó pár jó teljesítmény akadt, Ruesga, Ilic különösen gólérzékeny volt ma, Nagy László és Schuch pedig védekezésben alkotott nagyot.
    Ezzel a két győzelemig tartó párharcban 1-0 arányban a Veszprém vezet!
    MKB-MVM Veszprém – Pick Szeged: 30-21!
    ---- (21:33:02)

60
    Mérkőzés vége. (30:21)

60
    RUESGA a Tatairól kiguruló labdát veszi fel és az üres kapuba bombázta. (talán gurult már a labda, de nem oszt, nem szoroz) (30:21) (30:21)

60
    Utolsó perc. (29:21) (29:21)

59
    LARHOLM most sem hibázott, a bal alsóba lőtte a hetest. (29:21) (29:21)

59
    Ilyés lövése ugyan fölé megy, de hétméterest harcol ki. (29:20) (29:20)

59
    Sulic lövése IVÁNCSIK Tamáshoz pattan, aki középről bebombázza a kipattanót. (29:20) (29:20)

59
    Az utolsó két perc kezdődött el, a meccs már jó ideje eldőlt. (28:20) (28:20)

58
    LARHOLM pattintja be Borbély lábai mellett a hetest. (28:20) (28:20)

58
    Borbély védi Balogh lövését, de hétméteres. (28:19) (28:19)

58
    Sulic lőtte kapu fölé beállóból a labdát. Leeresztettek a csapatok. (28:19) (28:19)

57
    Két technikai hiba. Terzic lőtt nagyon fölé, a túloldalon Mindegia lépi el. (28:19) (28:19)

57
    Cserélget a Veszprém, jobbátlövő Mocsai Tamás, balátlövő Terzic. (28:19) (28:19)

57
    Ilyés passza pontatlan, eladja a Szeged a labdát. (28:19) (28:19)

56
    Ligetvári állítja meg Vranjest, közben Schuch kettő perces kiállítást kap, ez is kissé véleményesnek tűnt. (28:19) (28:19)

56
    Borbély már pályán, hamarosan érkezik Ligetvári Patrik, sőt, közben pályára is lépett már. (28:19) (28:19)

56
    Érkezik a veszprémi kapuba Borbély Ádám. (28:19) (28:19)

55
    VRANJES egy remek passzt kapott beállóban, be is pattintotta Alilovic mellett. (28:19) (28:19)

55
    Lelassultak a támadások, mindkét csapat elkönyvelte a győzelmet, illetve a vereséget. (28:18) (28:18)

Telekom Veszprém: Alilovic, Borbély – Vilovszki, Gulyás, Iváncsik G., Schuch, Iváncsik T., Ruesga, Ilic, Mocsai T., Nagy L., Ugalde, Chema (Rodriguez), Terzic, Sulic, Ligetvári
    OTP Bank - PICK Szeged: Tatai, Mikler – Mindegia, Kekezovics, Vadkerti, Larholm, Zubai, Ilyés, Balogh, Blazevic, Laszica, Parrondo, Vranjes, Ancsin, Hegedűs, Prce

Játékvezetők: Kékes Csaba, Kékes Pál