Cardiff City FC – Chelsea F.C. 1:2 (vége) | Fulham FC – Crystal Palace 2:2 (vége) | Hull City – Everton FC 0:2 (vége)
Liverpool F.C. – Newcastle United 2:1 (vége) | Manchester City – West Ham United 2:0 (vége) | Norwich – Arsenal FC 0:2 (vége)
Southampton FC – Manchester United 1:1 (vége) | Sunderland AFC – Swansea City 1:3 (vége) | Tottenham Hotspur – Aston Villa FC 3:0 (vége)
West Bromwich Albion – Stoke City 1:2 (vége)
Cardiff City FC
1:2 (1:0)
Chelsea Football Club
vasárnap 11.05.2014, 16:00 • Cardiff City Stadium, Cardiff • Barclays Premier League

A félidőben még a Cardiff vezetett annak ellenére, hogy igazából a Chelsea támadott jóval többet. Ez a fölény a második félidőre csak fokozódott és végül negyed órával a vége előtt meg tudta fordítani a meccset a Chelsea és ha nem is szép játékkal, de győzni tudott idegenben és megmaradt a matematikai esélye a második helyre is.
    Cardiff City – Chelsea FC: 1-2!
    ---- (17:54:35)

90+3
    Biztató megindulás a piros mezesektől a jobb oldalon, de Cole jól szerel fontos pillanatban.

90+2
    Továbbra is a Chelsea maradt támadásban, de a tizenhatos előtt elfogy a tudomány.

90+1
    Három perc a ráadás.

90
    Mindkét csapat cserél. Hazard és Campbell le, Swift és James be.

89
    Matic taktikai szabálytalansága ért sárgát.

88
    Torres sok veszélyt teremt elől, többnyire középen, de sok támadás megakad miatta, mert rengeteget fut lesre és akkor csak lassan fut vissza a védők elé.

87
    Torres kapott egy szöktetést a jobb oldalon, itt valamivel több hiányzott, Marshall kapja fel a labdát.

86
    A bal oldalon érkezett egy beadásra Hazard, de megint egy centin múlott, hogy nem érte el, kirúgás!

85
    A szöglet veszélytelen, a Chelsea támadhat. Reméljük az utolsó 5 percet meghúzzák a csapatok.

84
    Healey próbál labdát szerezni a bal oldalon elől és sikerült is egy időre. Szögletet harcol ki végül, Aké mentett.

83
    A középpályán folyik a játék jó ideje, néhány szabálytalanság történik most csak, semmi említésre méltó.

82
    A labdabirtoklási arány 37-63% a Chelsea javára.

81
    Hosszú idő után Cardiff helyzet, pontos passz után a jobb oldalról lőhetett Healey alig 8 méterről, de nem találta el jól, Schwarzer hárítani tudott.

80
    Salah hagyta el a pályát, a helyén Aké a londoniaknál.

79
    Cserélni készül a Chelsea is. Aké készülődik.

78
    Végül a nagy akarásnak meglett az eredménye, egyenlített a Chelsea. Kérdés, hogy visszavesznek-e, vagy mindenképpen megpróbálják megszerezni a győzelmet is.