Kozármisleny – Békéscsaba 2:1 (vége) | Ajka – Dunaújváros 1:2 (vége) | BFC Siófok – ZTE 3:3 (vége)
Gyirmót – Sopron 3:2 (vége) | Szolnok – Cegléd 2:1 (vége)
HR-Rent Kozármisleny FC
2:1 (2:0)
Békéscsabai Előre 1912 SE
szombat 17.05.2014, 18:00 • Alkotmány téri pálya, Kozármisleny • Merkantil Bank Liga

A második félidőt nagy elánnal kezdte a Békéscsaba rögtön egy nagy kapufát lőttek, és szépítettek is. Ezután szorongatták a hazaiakat, de újabb gólt nem tudtak szerezni. A félidő második felében már a hazaiaknak is voltak kontrákból helyzeteik, de ők sem tudták eldönteni a mérkőzést.
    Végül jó mérkőzésen itthon tartotta a három pontot a Kozármisleny. (19:48:33)

90+2
    Pozsér rúg szabadot jobb oldalról, de Nagy E. felszabadít.

90+1
    Sárga is a jutalma.

90+1
    Fenyvesi volt szabálytalan.

90
    3 perc a hosszabbítás.

90
    Petrók közben az alapvonal mögött turbánt kap a fejére és most térhet vissza a pályára.