Lombard Pápa FC – Újpest FC 2:1 (vége) | MTK Budapest FC – Kaposvári Rákóczi FC 2:0 (vége) | KTE-Phoenix Mecano – Puskás Akadémia FC 1:2 (vége)
Győr – Mezőkövesd Zsóry FC 5:0 (vége) | Debreceni VSC – Budapest Honvéd FC 0:2 (vége)
Lombard Pápa FC
2:1 (0:1)
Újpest FC
szombat 31.05.2014, 16:00 • Perutz Stadion, Pápa • OTP Bank Liga

Nem indult túl lendületesen a második félidő, inkább az Újpest csapatának alakultak ki helyzetei.
    A második félidő második felére a hazai csapat felélénkült, több helyzetet sikerült kialakítani és a helyzeteket sikerült is kihasználniuk, ez a végeredményből is látszik
    2-1-es győzelmével a Lombard Pápa Termál FC az NB1 zárófordulóján megelőzi az Újpest FC csapatát a tabellán! (17:47:23)

90+1
    Ngawa buktatásért kap sárga lapot

90+1
    Horváth Richárd utánrúgásért sárga lapot kap

90
    2 percet hosszabbít a játékvezető

90
    Griffith kapura rúgását Dmitrovic hárítja

87
    A Pápa gólt szerzett!
    Sekourt buktatták, Szabó Zsolt szabadrúgást ítélt majd KENESEI KRISZTIÁN kb. 28 méterről remekül értékesítette a szabadrúgást!

86
    A meccs végére Sidibe jön be Zamostny helyére

84
    Kenesei szabadrúgását CSIZMADIA CSABA fejelte be a kapu közepébe a léc alá körülbelül 3 méterről