Shirak – Shakhter Karagandy 1:2 (vége) | FK Kairat Almaty – FK Kukësi 1:0 (vége) | Pjunik – Astana 1:4 (vége)
Veris FC Singerei – PFK Litex Lovech 0:0 (vége) | FK Qabala – Široki Brijeg 0:2 (vége) | FK Banga Gargždai – Sligo 0:0 (vége)
Tartu FC Santos – Tromsö 0:7 (vége) | JK Sillamäe Kalev – Honka 2:1 (vége) | FK Čelik Nikšić – FC Koper 0:5 (vége)
Myllykosken Pallo 47 – Fuglafjördur 1:0 (vége) | Vaasa – IF Brommapojkarna 2:1 (vége) | Turnovo – FC Chikhura Sachkhere 0:1 (vége)
Botev – Libertas 4:0 (vége) | FC Sioni Bolnisi – KS Flamurtari Vlorë 2:3 (vége) | FC Vaduz – College Europe 3:0 (vége)
Göteborg – Fola 0:0 (vége) | FC Tiraspol – Keşla FK 2:3 (vége) | Differdange – FK Atlantas Klapéda 1:0 (vége)
Broughton – FK Haugesund 1:1 (vége) | Paola Hibernians FC – FC Spartak Trnava 2:4 (vége) | RNK Split – FC Mika 2:0 (vége)
B36 Tórshavn – Linfield 1:2 (vége) | NK Rudar Velenje – KF Laçi 1:1 (vége) | Víkingur – FC Daugava Riga 2:1 (vége)
FK Čukarički Stankom – UE Sant Julià 4:0 (vége) | SS Folgore / Falciano – FK Budućnost Podgorica 1:2 (vége) | Diósgyőri VTK – Birkirkara 2:1 (vége)
Aberdeen FC – FC Daugava Riga 5:0 (vége) | Crusaders F.C. – Ekranas 3:1 (vége) | Derry City – Aberystwyth Town FC 4:0 (vége)
FH Hafnarfjördur – Glenavon FC 3:0 (vége) | Fram Reykjavík – Kalju 0:1 (vége) | UMF Stjarnan – Bangor City FC 4:0 (vége)
Željezničar Sarajevo – FK Lovćen Cetinje 0:0 (vége)
Víkingur Gøta
2:1 (1:0)
FC Daugava Riga
csütörtök 03.07.2014, 20:00 • Sarpugerði, Norðragøta • Európa liga

A szünet után egyenlíteni tudott az addig vezető Vikingur ellen a litván Daugava csapata, ezzel az idegenben szerzett góllal, döntetlen állásnál ők igen jól álltak.

Hamarosan a Feröer-szigeteki gárda újra megszerezte a vezetést és bár mindkét együttesnek voltak helyzetei, a Vikingur volt jóval aktívabb, de Turi Géza többször is bravúrral mentette meg csapatát a góltól.

A visszavágóra egy gólos előnnyel utazhatnak az északiak, de ez nem lesz könnyű kirándulás, a 2-1 nem életbiztosítás egy idegenbeli visszavágóhoz.

Vikingur Göta – FC Daugava Daugavpils: 2-1!
    ---- (21:51:54)

90+2
    Kokins veszélyeztet, lövése levágódik a védőkről!

90+1
    Lejárt a rendes játékidő, már a hosszabbítás perceiben vagyunk. Djurhuus takarítja el Volkovsot, a vendégek rúghatnak szabadot.

90
    Érdekes, hogy Olsen csere volt és helyette jött Vatnhamar, sérülés lehet a háttérben.

89
    Justinussen tüzel, de lövése kicsit eltéveszti a célt!

88
    A. Olsen helyett Vatnhamar a vikingeknél.

87
    Kozlov lő kapura, de mellé!

86
    Djordjevicet állítják meg lesen a Vikingur csapatából.

85
    Mindkét csapat nagyot küzd a meccsen, bőven van esemény a mérkőzés ezen szakaszában.

84
    A. Olsen volt túl gyors, ütemkéséssel jött a passz, les.

83
    Ez volt a mérkőzés negyedik sárga lapja.

82
    Gryshchenko kap sárgát, B. Hansent küldte arrébb durván.

81
    Djurhuus faultolja Gryshchenkot, jöhetnek előre a litvánok.

80
    B. Hansen is besárgul.

79
    A vendégek szögletét Kosmacovs végzi el, de nincs belőle veszély.

78
    Jaliashvili komoly gólhelyzetben lő, de Turi Géza újabb bravúrjával megint hárít!