MTK Budapest FC – Pohronie 4:1 (vége) | FC ViOn Zlate Moravce – Lombard Pápa FC 1:1 (vége) | Debreceni VSC – Olympique Lyon 4:2 (vége)
MTK Budapest FC
4:1 (1:0)
FK POHRONIE
szombat 05.07.2014, 11:00 • Sándor Károly Akadémia füves pálya, Agárd • Felkészülési mérkőzések

A nagy hőség rányomta bélyegét az edzőmeccs iramára, az MTK összességében jobb játékkal, fölényesen nyeri a mérkőzést. A Pohronie az első félidőt leszámítva szinte el sem jutott Hegedűs kapujáig, ennek ellenére csak az utolsó tíz percben biztosította be győzelmét a fővárosi gárda. A végeredménnyel búcsúzom, MTK Budapest FC – FK Pohronie 4:1! Köszönöm a figyelmet (14:26:35)

90
    Az MTK gólt szerzett!
    SIPOS TAMÁS távoli lövése megpattan egy védőn, majd behullik a jobb felsőbe! 4:1!

89
    Szépen játsszák be a labdát a HULLER ÁDÁM-nak a tizenhatoson belülre, aki 14 méterről kilövi a jobb alsót! 3:1!

Egy sikertelen Pohronie kontra:

85
    Bal oldali beadás érkezik, középen Frank Richárd fejel kapu fölé 7 méterről!

83
    Huller 20 méterről lő laposan a jobb alsó sarok felé, fogja a szlovák kapus.

79
    FRANK RICHÁRD kíméletlenül felvarrja a büntetőt a bal felsőbe! 2:1!

78
    Tizenegyest kap az MTK! Frankot buktatták a szlovák védők a tizenhatoson belül!

75
    Csiki készíti le lövésre a labdát, az érkező Gera pedig centikkel fölé lő.

65
    Szántó 25 méteres szabadrúgása fölé száll.

MTK szabadrúgás, tömörülés a szlovák tizenhatoson:

53
    Szép akció az MTK-tól, a jobb oldali centerezést követően Horváth Péter 18 méteres lövését fogja a kapus!

51
    A Pohronie gólt szerzett!
    Egy ártalmatlan beadás érkezik a bal oldalról, középen nincs szlovák játékos, ám Rodenbücher átfejeli a labdát a kiérkező Hegedűs fölött, ami a kapu közepében köt ki. 1:1!

46

45+3

45+2
    Vass Patrik tüzel 15 méterről egy remek MTK támadás végén, lövése megpattan, így is centikkel megy mellé!

45
    Szlovák szabadrúgás 24 méterről, Hegedűs nagy bravúrral tolja szögletre a bal fölsőbe tartó lövést!

43
    Dr. Horváth átlövése kerüli el a kaput nem sokkal.

39
    Szemet gyönyörködtető támadást vezet az MTK, melynek végén Pölöskei lő a kapus kezébe.

Ákos Pallag

Gólok: 20. Hrepka, 79. Frank (bünt.), 89. Huller, 90. Sipos – 51. Rodenbücher (öngól)

MTK Budapest FC: Első félidő:
    Hegedüs – Nagy, Kelemen, Vukmir, Poór – Pölöskei, Vass Á., Kanta – Vass P., Hrepka, Dr. Horváth