6 6
Rebeka Stolmár
0
0 2
csütörtök 10.07.2014, 10:15 • Court 2, Aschaffenburg • 7. Schönbusch Open - Aschaffenburg (salak)

Ezen a napon Stolmár Rebeka sajnos nem tudott nagy ellenállást kifejteni Bibiane Weijers ellen és 48 perc alatt két szettben vereséget szenvedett a ma jóval jobban játszó holland lánytól.

Weijers rögtön gyors brékkel kezdett, Rebeka nem tudta visszavenni, pedig labdája volt hozzá. Ez a hollandnak adott lendületet és 6:0-ra be is húzta az első szettet.
    A második játszmában is gyors brékelőnyre tett szert Weijers, Rebeka már valamivel jobban játszott, 2 gémet is tudott nyerni, bár mindkettőnél volt bréklabdája a holland lánynak.

4:2-nél azonban ötödször is elvesztette az adogatását Stolmár, ezzel megnyerte a második játszmát és ezzel a mérkőzést is Bibiane Weijers, aki összesen 60 labdamenetet nyert meg, Stolmár kevesebb, mint a felét, 28-t.

30-0
    Két labdára a győzelemtől Bibiane Weijers.

30-0

15-0

5:2
    Kétszer elszalasztotta, ezt az adogatást viszont már elveszi Weijers. 5:2-re vezet a második szettben, dupla brékelőnnyel, a meccs eddigi képét tekintve, hamarosan vége a találkozónak. A mérkőzésért szerválhat Weijers, aki még 1x sem bukta el az adogatását ma.

5:2
    Játék győztese Weijers.

40-15
    El is érte. Két bréklabdához jut Bibiane Weijers, ez meccslabdákkal ér fel gyakorlatilag, dupla brékelőny kapujában a holland lány.

40-15

30-15
    Sajnos közel a bréklabdához a holland lány.

30-15

15-15
    Labdamenet győztese Stolmár.

15-0

4:2
    Három nyert labdamenettel eloszlatja a kételyeket Weijers és 4:2-re újra meglép.