Ajka – Veszprém FC 1:1 (vége) | Orosháza FC – Tótkomlósi TC 8:0 (vége) | ZTE – Szolnok 0:3 (vége)
Soroksár – Aqvital FC Csákvár 2:0 (vége) | BFC Siófok – Kozármisleny 0:0 (vége) | Fehérvár – Újpest FC 1:1 (vége)
KTE-Phoenix Mecano – Békéscsaba 2:0 (vége)
MOL Fehérvár FC
1:1 (0:0)
Újpest FC
szombat 19.07.2014, 18:30 • Sóstói Stadion, Székesfehérvár • Felkészülési mérkőzések

A második félidő inkább a vendégeké volt, az Újpest Brachi hibáját kihasználva a vezetést is megszerezte a találkozó 61. percében. Ezt követően a fehérváriak nem nagyon találták a játékukat, de Nagy Zsolt nagyon megdolgozott az egyenlítésért, a ziccert végül Nikolics használta ki a 88. percben.
    Összességében igazságos a döntetlen. (20:18:51)

90
    Kleinheisler pontrúgását kiüti Dmitrovic.

89
    Még egy szabadrúgás a Vidi javára, felívelés várható.

88
    A Vidi gólt szerzett!
    GÓÓÓL! Egyenlítenek a fehérváriak! Nagy Zsolt remek egyéni teljesítménye után Kleinheisler ugratja ki NIKOLICS NEMANJA-t, aki ziccerben, 10 méterről, szépen teker a hosszú alsóba! 1-1!

87
    Kleinheisler pontrúgása érintés nélkül megy ki, kirúgás lesz, Chakla és Juhász egymást zavarták az esetnél.

85
    Nikolics lép ki ziccerben, kisodródik, az alapvonalról visszagurított labdára nagy nehezen Kleinheisler mozdul, a lövés a tizenhatoson kívülről jön, Khattab fejjel blokkol!

84
    Álvareztől pattan el a labda, szerelik, majd Brachi szabálytalan, a saját térfelükről jöhetnek a lila-fehérek.

82
    CSerél az Újpest: Szenes helyén Nagy János folytatja.

81
    Holdampf távoli, lapos lövését Juhász blokkolja, belefeküdt a lövésbe a hazaiak védője.

80
    Holdampf beadását Brachi mellel teszi haza.

79
    Nikolics vezeti hosszan a labdát, majd eladja a játékszert.

78
    Nikolics próbál meg eljátszani egy büntetőt, a játékvezető az eset közelében, nem ette meg a kísérletet.

78
    Stanisavljevic szereli testtel Kovács Istvánt.

76
    A frissen beállt Nagy Zsolt próbálkozik nagyon messziről, a labda nehezen jut el a vendégek kapujáig.

75
    Kovács István hozná ziccerbe Nikolicsot, de rossz a passz.

75
    Sokadik hazai csere: Simon Ádámot Nagy Zsolt váltja.

74
    Suljic (Újpest) van lesen, egyébként is fölé lőtt a vendégek támadója.

73
    Brachi becsúszása után dobhat az Újpest.

Nagy Zalán

Gólok: 88. Nikolics – 61. Balogh Balázs

MOL Fehérvár FC: Calatayud(Horváth Tamás, a szünetben) – Szolnoki(Brachi, a szünetben), Juhász, Vinícius(Chakla, 63.), Fejes(Stopira, a szünetben) – Sándor(Trebotic, a szünetben), Simon Ádám(Nagy Zsolt, 75.) – Gyurcsó(Nikolics, a szünetben), Kovács I., Oliveira(Álvarez, 63.) – Kleinheisler

Vezetőedző: Joan Carrillo

Újpest FC: Balajcza(Dmitrovic, a szünetben) – Vadász, Heris(Khattab, a szünetben), Litauszki, Andrade – Balogh, Nagy Gábor(Holdampf , 64.) – Vasiljevic(Kosovic, 64.), Stanisavljevic, Simon Krisztián(Suljic, 64.) – Mboma(Szenes, a szünetben, Nagy János, 84.)

Vezetőedző: Nebojsa Vignjevic

Játékvezetők: Oláh Gábor – Kovács II. Gábor, Vígh-Tarsonyi Gergő