ZTE – NK Čakovec 3:2 (vége) | Tatabánya – MŠK - Thermál Veľký Meder 0:2 (vége) | REAC – Pénzügyőr SE 1:1 (vége)
BFC Siófok – Soroksár 2:1 (vége)
BFC Siófok
2:1 (1:1)
Soroksár SC
szerda 23.07.2014, 18:00 • Siófoki Bányász Edzőcentruma, Siófok • Felkészülési mérkőzések

Az első játékrész nagyon jó iramot és szép gólokat hozott. A második félidő derekán kissé leült a játék. A meccs végén még Balaskónak sikerült kihagynia a kihagyhatatlant, így a Siófok kerekedett Horváth és Berki góljával a Sorokság fölé, akiktől csak Lovrencsics rezgette meg a hálót. (19:41:25)

89
    Berki lő 20 méterről mellé.

87
    Szabad után Balaskó elé kerül a labda, aki öt méterről szembe a kapuval kihagyja az egyenlítési lehetőséget! Gyakorlatilag méterekkel fölé vágta a tiszta ziccert!