KTE-Phoenix Mecano – Ferencvárosi Torna Club 1:3 (vége) | Diósgyőri VTK – Puskás Akadémia FC 2:1 (vége) | Paksi FC – Győr 2:0 (vége)
Paksi FC
2:0 (2:0)
ETO FC Győr
vasárnap 27.07.2014, 20:30 • Fehérvári úti stadion, Paks • OTP Bank Liga

Talán meglepetésnek tűnik az eredmény, de a játék alapján jogos a hazai győzelem.

Két jól eltalált lövés hozta a két gólt még az első félidőben, amely során a Győrnek helyzete sem nagyon volt. Ez változott a második félidőre, de igazi gólhelyzet ekkor sem adódott a vendégek előtt. hiába támadtak többet, és jutottak többször a kapu elé. Pár jó lövésen kívül nem veszélyeztettek, de ez megvolt paksi oldalon is. (22:25:22)

90+3

90+3
    A paksi szöglet veszélytelen.

90+3
    Heffler lövi ezt a szabadot is, Kocic bravúrral véd szögletre a jobb sarok előtt!!

90+2
    Szabadrúgás a Paksnak 28 méterre a győri kaputól.

90+1
    Kulcsár indul jó labdára középen, 14 méterről ziccerben lő Kocicba!

90
    3 perc a hosszabbítás.

90
    Andricot állítják meg lesen a jobb szélen.

90
    Lipták indítja Priskint, hosszú a labda, Molnár gyűjti be.

89
    Lang ütközi le Kecskést a felezővonalnál.

89
    Svec előzi meg Barthát bal szélen, tisztáz a támadó elől.

88
    Kulcsárt állítják meg lesen középen.

87
    Könyvest Kiss váltja a Paks csapatában.

86
    Völgyi ível előre szabadrúgást, a nagy kavarodásban támadó szabálytalanságot lát a játékvezető.