Ipress Center-Vác – Mosonmagyaróvári KCSE 23:20 (vége) | Fehérvár – Siófok 25:28 (vége)
Ipress Center-Vác
23:20 (13:9)
Mosonmagyaróvári KCSE
szerda 13.08.2014, 16:10 • Városi Sportcsarnok, Vác • Felkészülési mérkőzések

Jó iramú találkozót láthattunk, különösen az első félidőben. A második játékrészben kissé lelassult a játék, jóval több lett a technikai hiba. A váciak és a mosonmagyaróváriak is rengeteget cseréltek a mérkőzésen, érezhető volt, hogy az eredmény másodlagos.

Végül az összecsapást a Vác együttese nyerte három góllal, de tekintve a sok kapufát, technikai hibát, elpuskázott ziccert, ez ugyanúgy lehetett volna 6-7 gólos váci győzelem is, mint ahogy 2-4 gólos mosonmagyaróvári siker is.

Biztosan remekül szolgálta mindkét csapat felkészülését a találkozó, bizakodva várhatják a szezon kezdését nagyjából három hét múlva, de addig pedig a hibákat bőven van idő kijavítani.

Ipress Center – Vác – Mosonmagyaróvári KCSE: 23-20!
    ---- (17:32:31)

60
    Mérkőzés vége. (23:20)

60
    Fülöp szerez labdát végül és vége is a meccsnek. (23:20) (23:20)

60
    Harmadik két perc Hámori, piros lap. (23:20) (23:20)

60
    Hámori áll ki két percre, saját számításaim szerint harmadszor a meccsen. El is hagyja a játékteret. (23:20) (23:20)

60
    DAKOS végleg eldönti Hornyák remek bejátszását követően beállóból. (23:20) (23:20)

60
    Gyimesi a bal kapufát trafálja telibe, onnan pedig oldalra kerül, a Vác támadhat. (22:20) (22:20)

60
    Még mindig tart a találkozó. (22:20) (22:20)

60
    Bíró fogja Tóth lapos lövését, de Farkas belemegy a középpályán. (22:20) (22:20)

60
    Elméletileg az utolsó perc zajlik, de az első játékrészben is volt némi ráadás. (22:20) (22:20)

60
    Előbb Hámori lő a kapusba, majd Dakos a kipattanót próbálja átemelni Szemerey fölött, de a kapus bravúrral hárít másodszor is. (22:20) (22:20)

60
    HANCZVIKKEL Zsanett szép átlövésgólja középről, 9 méterről. (22:20) (22:20)

59
    Passzív a kékeknél. (22:19) (22:19)

59
    Farkas szerez labdát, de előtte Marincsákot meglökték. (22:19) (22:19)

59
    FARKAS Veronika vélhetően eldöntötte a találkozó sorsát egy szép átlövésgóllal középről. (22:19) (22:19)

58
    Ez nem illett ide viszont, Gyimesi csúnyán lerántotta Hámorit, ez is két perc. (21:19) (21:19)

58
    PUHALÁK teszi izgalmassá a véghajrát egy sikeres hetessel. (21:19) (21:19)

57
    Ertl szép átemelős gólját nem adják meg, a bíró szerint a vonalra lépett. A túloldalon hetes. (21:18) (21:18)

57
    Ha jól értelmeztem a játékvezető jelzését, három perc van hátra. (21:18) (21:18)

Ipress Center-Vác: Bíró, Sztranyan Á. – Hansághy, Hámori, Farkas, Hornyák D., Szondi, Pelczéder, Sterjova, Ertl, Fülöp, Dakos, Stefanovic, Virág
    Mosonmagyaróvári KCSE: Szemerey, Schneck R. – Bardi, Dombi, Gyimesi, Hajtai, Haczvikkel, Knedlikova, Kiss K., Kurucz, Marincsák, Pejovic, Puhalák, Tóth G.