DHC Sokol Poruba – Dunaújvárosi KKA 24:29 (vége) | Ipress Center-Vác – Siófok 22:31 (vége) | Fehérvár – DHC Sokol Poruba 40:23 (vége)
Ipress Center-Vác – Dunaújvárosi KKA 18:18 (vége) | Fehérvár – Siófok 29:22 (vége)
DHC Sokol Poruba
24:29 (12:15)
Dunaújvárosi KKA
szombat 16.08.2014, 10:30 • Vác, Sportcsarnok • Ipress Kupa

A Dunaújváros igencsak hektikus mérkőzésen szerezte meg a győzelmet. Az első percekben igen komoly előnyt szerzett rögtön az újvárosi gárda, majd a csehek felébredtek és felzárkóztak egy gólra.

A DKKA többségében a cseréit játszatta, időnként elhúztak, majd hagyták túlzottan is felzárkózni a Sokol Porubát, amely olyan szinten felpörgött, hogy egyenlített, majd a vezetést is átvette az 50. perc környékén.

Ekkor időt kért Mátéfi és ez igencsak jót tett az újvárosi lányoknak, no meg az is, hogy visszaállt Kamper és Vincze is. Főleg Kamper brillírozott és lőtt fontos gólokat, a védekezés összeállt, a csehek pedig szétestek az utolsó néhány percre.
    Bulath Anita végül egyáltalán nem lépett pályára, nem kellett kockáztatni a játékát.

Sokol Poruba – Dunaújvárosi KKA: 24-29!
    Köszönöm a figyelmet! Maradjanak velünk és kattintsanak át az Ipress Center Vác – Siófok mérkőzésre, ami bő fél óra múlva kezdődik, élőben itt az onlajnok.com-on.
    ---- (12:01:47)

60
    Mérkőzés vége. (24:29)

60
    10 mp hátra. (24:29) (24:29)

60
    Sárga lapot kapott Mátéfi Eszter. (24:29) (24:29)

60
    A vonalon történt szabálytalanság, Takács D. hibáját fújták le. (24:29) (24:29)

60
    40 mp hátra. (24:29) (24:29)

60
    Lépéshiba a cseheknél, végül akár hattal is nyerhet a Dunaújváros. (24:29) (24:29)

59
    KAMPER klasszikus átlövésgólja bal kettőből. (24:29) (24:29)

59
    1:40 hátra. (24:28) (24:28)

58
    Kostelná lő nagyon fölé passzívnál. (24:28) (24:28)

58
    57:39-nél időt kért a Sokol Poruba. (24:28) (24:28)

58
    2,5 perc hátra. (24:28) (24:28)

58
    Kamper átadása után VINCZE igen jó szögből lőhetett a bal szélről, be is vágta a hosszú felsőbe. Eldőlt! (24:28) (24:28)

57
    Csökken a cseh esély, Minarciková ugyanis kiáll két percre. (24:27) (24:27)

57
    Ha ezt bedobja az Újváros, megvan a meccs. (24:27) (24:27)

57
    Szabálytalan zárás Takácstól, majd egy borzalmasan rossz indítás Revajová felé. (24:27) (24:27)