Anna Bondár
Anna Bondár
2
6 3 7
kedd 02.09.2014, 19:19 • Court 5, Flushing Meadows • US Open Junior - Lány (fedett kemény borítás)

Jól kezdett Anna, brékelőnyét végig is tudta vinni Michaela Gordon ellen és szinte könnyedén hozta az első szettet. Bondár Anna bizonytalanabb volt a másodikban, azt aránylag könnyen el is bukta.

A döntő játszmában a végén Gordon brékelőnybe került, de szerencsére Bondár még tudott újítani, visszavette az elvesztett adogatását, majd a legjobbkor sikerült még egyszer brékelnie az amerikai lányt, a legvégén, ezzel pedig a mérkőzést nyerte meg Anna!

Michaela Gordon – Bondár Anna: 1-2!
    3:6, 6:3, 5:7!
    ---- (21:59:14)

Több, mint 155 percnyi harc után Bondár Anna legyőzi hazai pályán Michaela Gordont a US Open junior női versenyének második fordulójában és továbbjut!

Mérkőzés vége

5:7
    Szett győztese Bondár.

15-40
    Labdamenet győztese Gordon.

0-40
    Három meccslabdához jut Bondár Anna ezzel a három bréklabdával, ezt meg kell csinálni!!