Debrecen – Ipress Center-Vác 18:19 (vége) | Mosonmagyaróvári KCSE – Dunaújvárosi KKA 21:22 (vége) | MTK-Budapest – Győr 22:31 (vége)
MTK-Budapest
22:31 (11:17)
Győri Audi ETO KC
vasárnap 07.09.2014, 18:00 • Népfürdő utcai csarnok • Női kézilabda NB1

A Győr esélyeshez méltóan már az első félidőben megnyugtató előnyt harcolt ki, Görbiczék hatgólos előnnyel fordulhattak.
    A második félidőben igazából az volt a mérkőzés tétje, hogy meglesz-e a tízgólos különbség vagy sem. Többször is vezettek tíz góllal a vendégek, a legvégén aztán kilenc góllal kellett beérniük.
    Az MTK-Budapestnél ma Barna nagyot játszott, mellette még Balog és Wolf játékát lehet talán kiemelni. De Blazek kapusnak is voltak jó és fontos védései a kapuban.
    A Győr igazából hozta azt amit tud és amit elvárható tőlük, Amorim az átlövései ritkán maradtak ki, Löke pedig beállóban megállíthatatlan volt.
    Két forduló után az MTK-Budapest még nem szerzett pontot, a Rába-partiak pedig százszázalékosak.
    Köszönöm a figyelmet! (19:35:04)

60
    Mérkőzés vége. (22:31)

60
    A Győr a végén még elengedett egy lövést, a a labda a blokkban halt el, így nem lett meg a tízgólos vendégsiker. (22:31) (22:31)

60
    A hazaiak támadását ezúttal is BARNA fejezte be lövéssel, labdája Grubisic kapusról pattant a kapuba. (22:31) (22:31)

59
    PLANÉTA engedett el középről egy bombát, Blazek már csak a hálóból tudta kiszedni a labdát. (21:31) (21:31)

58
    BARNA hamar kihasználta az emberelőnyt, átlövésből volt eredményes. (21:30) (21:30)

57
    Milanovic Litre szabálytalankodott Csukával szemben, két perc a büntetése. (20:30) (20:30)

57
    Csuka próbált középen betörni a hórihorgas győri lányok között, kiállítást harcolt ki. (20:30) (20:30)

56
    A hazaiak hibáztak támadásban, de Orbán lövését védte Blazek. A hazaiak támadhatnak. (20:30) (20:30)

56
    Az MTK-Budapest időt kért. (20:30) (20:30)

55
    MILANOVIC LITRE jött be a Győrnél, átlövésből megszerezte mai első, csapata harmincadik gólját. (20:30) (20:30)

54
    Jól védekezik a Győr, a hazaiak meglehetősen tanácstalanok támadásban. (20:29) (20:29)

53
    Barna lövése ezúttal mellé ment, de Orbán lövése is kimaradt vendégoldalon. Orbán rövid ápolás után folytathatja a játékot. (20:29) (20:29)

52
    A Győr dobhatott büntetőt, MÜLLER ezúttal sem hibázott. (20:29) (20:29)

51
    Planéta visszahúzásért kapott két percet, emberhátrányban a Győr. (20:28) (20:28)

51
    Labdát szereztek a hazaiak, leindításból BARNA nem kegyelmezett. (20:28) (20:28)

50
    BARNA nagyon jól játszik, betörésből csökkentette a hazaiak hátrányát. (19:28) (19:28)

50
    PLANÉTA jött be támadásba, átlövésénél nem volt ellenszer. (18:28) (18:28)

49
    VALOVICS jobb kettőből laposan talpról engedte el, labdája a jobb alsóba csapódott. (18:27) (18:27)

MTK-Budapest: Blazek, Kurucz (kapusok) – Csuka, Horváth, Varga, Ábrahám, Balog, Szádvári, Fekete, Török, Petrovszki, Barna, Kovács, Khouildi, Wolf, Valovics,
    Győri Audi ETO KC: Herr, Grubisic (kapusok) – Löke, Szen, Müller, Korsós, Görbicz, Kovacsics, Aguilar, Amorim, Planéta, Orbán, Szepesi, Milanovic Litre, Hornyák, Bódi

Játékvezetők: Felhő, Öcsi