Debrecen – Ipress Center-Vác 18:19 (vége) | Mosonmagyaróvári KCSE – Dunaújvárosi KKA 21:22 (vége) | MTK-Budapest – Győr 22:31 (vége)
Mosonmagyaróvári KCSE
21:22 (12:16)
Dunaújvárosi KKA
vasárnap 07.09.2014, 18:00 • Sportcsarnok, Mosonszolnok. • Női kézilabda NB1

Nagyon megnehezítette a fiatal mosonmagyaróvári csapat Dunaújváros dolgát, pedig az első félidőben kétszer is elhúztak négy góllal a vendégek, a szünetben is ennyivel vezettek.

A második félidőben azonban Szemerey elképesztő bravúrjainak is köszönhetően egyenlített a Mosonmagyaróvár, sőt a vezetésért is támadhattak a vége előtt 5 perccel. Ez végül nem sikerült, a rutinosabb vendégek lőttek két gólt, szépíteni tudtak még a hazaiak, de egyenlíteniük már nm sikerült újra. (19:34:41)

60
    Mérkőzés vége. (21:22)

60
    Már nem tud kapura lőni a vendég csapat, de nem is nagyon akar, nincs idő többre. (21:22) (21:22)

60
    Tóth Gabi és Ferling páros kiállítása. (21:22) (21:22)

60
    Letámad a hazai csapat, szabaddobást harcol ki Ferling rutinosan. (21:22) (21:22)

60
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Mátéfi Eszter (Dunaújvárosi KKA). (21:22)

60
    Vendég időkérés, 30 másodperccel a vége előtt. (21:22) (21:22)

60
    TÓTH GABI betörésből szépít, 50 másodperc van hátra. (21:22) (21:22)

59
    Hazai időkérés. (20:22) (20:22)

59
    BULATH kapja a passzív alatti szabaddobást, betalál a blokk fölött Schneck kapujába. (20:22) (20:22)

58
    Két perc van hátra, eggyel mennek a vendégek. (20:21) (20:21)

58
    Filipovic passzív alatt szabaddobásból találja telibe a bal kapufát. (20:21) (20:21)

57
    KAMPER betörésből juttatja vezetéshez a vendégeket ismét. (20:21) (20:21)

57
    Filipovic átlövését lábbal védi Triffa. (20:20) (20:20)

56
    Hosszu technikai hibája után ismét a vezetésért támad a Mosonmagyaróvár. (20:20) (20:20)

56
    Dombi lő mellé a szélről, jöhet a vendég gárda. (20:20) (20:20)

55
    Róth Kálmán kér időt, vezethet a csapata, van mit mondani ilyenkor. (20:20) (20:20)