Videoton FC II. – Gyula 0:2 (vége) | Kozármisleny – ESMTK 3:0 (vége)
Videoton FC II.
0:2 (0:1)
Várfürdő-Gyulai Termál FC
szombat 13.09.2014, 13:00 • Sóstói Stadion, Székesfehérvár • NBIII - Közép csoport

Sima mérkőzésen gyűjti be a három pontot a Gyulai Termál FC, a fehérváriak egy lövést leszámítva semmilyen veszélyt nem jelentettek Harman kapujára. A vendégek viszont a 30. percben megszerezték a vezetést, majd a második játékrészt végig dominálták, és Sipos újabb találatával az 59. percben kialakították a végeredményt. Ezzel a békésiek tovább folytatják remek szereplésüket, a Videoton pedig könnyen a kieső zónában találhatja magát a forduló végén. A végeredménnyel búcsúzom, Videoton FC II. – Várfürdő-Gyulai Termál FC 0:2! Köszönjük a figyelmet! (14:56:38)

90+2

90+2
    A szögletet nem tudja elütni Gyánó, a hosszún Bagyinszki marad le a labdáról.

90+2
    Bizonytalanok a hazai védők, újabb gyulai szöglet következhet.

90+1
    A sarokrúgás nem veszélyes, viszont jöhet a vendég kontra, melynek végén Kecskeméti előzi meg Bagyinszkit.

90
    Havasi kap kiugratást a bal szélen, lapos beadásába belelépnek. Szöglet!

90
    Utolsó cseréjét is kihasználja a Gyula: Kristóf helyén Péchy fejezi be a mérkőzést.

89
    A szögletet kifejelik, a kipattanót Kecskeméti lövi kapu fölé 30 méterről.

88
    Havasi kapja a labdát középen, Vincze Dániel mellett lő a bal alsó sarok felé 15 méterről, Harman hatalmasat véd!

88
    Baksa fut el a jobb szélen, viszont a beadása az alapvonal mögött ér földet.

87
    Sipos végzi el a szabadrúgást, beadása senkinek nem jó.

87
    Havasi lép oda Bagyinszkinek a jobb szélen, ez is sárga.

85
    Cserél a Gyula: Nagy Gergely jön le, Bozó András folytatja a helyén.

85
    Sipos sárgul be, Baksának pakolt oda egyet.

83
    Kókány szerez labdát, majd a hazai akció végén Havasi tör be a tizenhatosra, majd lő kapura laposan, 15 méterről. Középre tartó lövését könnyedén fogja Harman.

82
    Király jobb oldali beadása Havasi Dánielt találja, aki kapásból lő 18 méterről, nem talál kaput a lövése.