Szeged KKSE – Győr 16:38 (vége) | Ipress Center-Vác – Fehérvár 19:24 (vége)
16:38 (8:20)
Győri Audi ETO KC
vasárnap 14.09.2014, 18:00 • Újszegedi Sportcsarnok, Szeged • Női kézilabda NB1

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (19:24:29)

Remek hangulatú, szinte gálamérkőzésen természetesen kijött a két csapat közti különbség a meccsen, mégis "Szép volt, csajok!" kiáltással búcsúzik a szegedi tábor lányaitól. Az első félidőben már nagyon elmentek a győriek, akik legnagyobb sztárjaikat a második félidőben már nem is szerepeltették. Ennek ellenére a második félidő első negyedórájában egy gólig jutott csak a Szeged, s a gyors leindításokból rendre gólokkal operáló Győr végül 22 gólos győzelmet aratott.

60
    Mérkőzés vége. (16:38)

60
    Időntúli szabaddobás, de Dajka már nem végzi el. (16:38) (16:38)

60
    Sen bejátszása nem jó beállóba, de Selmeci lövését Herr, majd a túloldalon Orbán ziccerét Futaki védi. (16:38) (16:38)

59
    DAJKA közbelövése landol a jobb alsó sarokban, szép gól. (16:38) (16:38)

58
    Albert lövése jobb kettőből mellé szállt, a gyors kontra végén pedig ORBÁN ejt a jobb szélről a hosszú sarokba. (15:38) (15:38)

58
    Korsós passzát Sen küldi középről a jobb sarok mellé. (15:37) (15:37)

57
    Eladott hazai labda után újra a győriek támadhatnak. (15:37) (15:37)

57
    Aguilar passzát KORSÓS lövi a hosszúba a bal szélről. (15:37) (15:37)

56
    Dajka passza után belemenés a jobb szélen Hársnál. (15:36) (15:36)

56
    Dajka eladott labdája után hosszú az indítás Sen felé, a hazaiak támadhatnak. (15:36) (15:36)

55
    Mistric sáncolt átlövése után rohannak a vendégek, s MILANOVIC LITRE egy csel után lő a jobb sarokba. (15:36) (15:36)