KTE-Phoenix Mecano – Szeged 2011 0:0 (vége) | Budapest Honvéd FC – Aqvital FC Csákvár 7:3 (vége) | Nyíregyháza – Cegléd 3:0 (vége)
Debreceni VSC – Békéscsaba 2:3 (vége) | Gyirmót – Győr 1:4 (vége) | Diósgyőri VTK – Szolnok 4:1 (vége)
Pécsi MFC – Soroksár 2:1 (vége) | Fehérvár – 5:1 (vége)
Pécsi MFC
2:1 (1:0)
Soroksár SC
kedd 16.09.2014, 18:00 • PMFC Stadion, Pécs • Magyar Ligakupa

A PMFC a második meccsét is megnyerte a Ligakupában, igaz a Soroksár a második félidőben izgalmassá tette a találkozót.
    Nagyon sok helyzete volt a Pécsnek, többel is nyerhetett volna, de a Sorksár szépen használta ki a ziccerét és egyenlített a második félidő közepén. A Pécs győztes találata Kurucz hibája s Rácz remek helyzetkihasználása után született. (19:51:22)

90+2

90+1
    Kovács ívelte a kapu elé a labdát, de fölé fejelte hat méterről Hodgyai.

90
    Két perc lesz a hosszabbítás.

90
    Romics kapott sárga lapot egy visszahúzásért.

89
    Wittrédi tekerte kapura a labdát, de fogta Kurucz.

88
    Szabadrúgás a Pécsnek a bal oldalról, 24 méterről.

87
    A Pécsnek az a szándéka, hogy kihúzza a meccs végégi, elég a 2:1-es győzelem.

86
    Csere a Soroksár SC-nél/nál: lemegy Kincses, bejön Primus.

85
    Hátul adogatnak a pécsiek, húzzák az időt.

84
    Kurucz rengeteg ziccert fogott, de most nagyot hibázott a gól előtt!

83
    A Pécs gólt szerzett!
    Kurucz rosszul jött ki, pont RÁCZ FERNCHEZ fejelte a tizenhatos előtt a labdát, aki 18 méterről az üres kapuba lőtt!

82
    Pölöskey ismét helyzetben, de a bal oldali, 12 méteres lövése lepattant Kuruczról, vissza a csatárhoz, akinek a passzát Wittrédi csúnyáén fölé lőtte 14 méterről.

81
    Heffler szépen tette a labdát Pölöskeyhez, akinek a 10 méteres lövése megint kipattant Kuruczról, majd Wittrédi lövése jött 16-ról, belepiszkált Pölöskey, centikel ment mellé a labda.