Qarabag – AS Saint-Étienne 0:0 (vége) | Borussia M'gladbach – Villarreal 1:1 (vége) | Apollon Limassol – Zürich 3:2 (vége)
Club Brugge KV – Torino FC 0:0 (vége) | FC København – HJK 2:0 (vége) | Partizan Bělehrad – Tottenham Hotspur 0:0 (vége)
Besiktas JK – Asteras 1:1 (vége) | Salzburg – Celtic Glasgow 2:2 (vége) | Din. Zagreb – AFC Astra Giurgiu 5:1 (vége)
PSV Eindhoven – Estoril 1:0 (vége) | Panathinaikos FC – Dinamo Moszkva 1:2 (vége) | FC Dnipro Dnipropetrovsk – Internazionale 0:1 (vége)
Standard Liège – Rijeka 2:0 (vége) | Sevilla – Feyenoord Rotterdam 2:0 (vége) | Lille OSC – FK Krasznodar 1:1 (vége)
Everton FC – VfL Wolfsburg 4:1 (vége) | BSC Young Boys – SBA 5:0 (vége) | SSC Napoli – AC Sparta Praha 3:1 (vége)
FCSB – Aalborg 6:0 (vége) | Rio Ave FC – Dynamo Kijev 0:3 (vége) | PAOK – Dinamo Minszk 6:1 (vége)
ACF Fiorentina – En Avant Guingamp 3:0 (vége) | Metalist Harkov – Trabzonspor 1:2 (vége) | Legia – KSC Lokeren 1:0 (vége)
Rio Ave FC
0:3 (0:2)
Dynamo Kijev
csütörtök 18.09.2014, 21:05 • Estádio do Rio Ave Futebol Clube, Vila do Conde • Európa liga

Némi meglepetésre a Rio Ave hazai pályán sima vereséget szenvedett ukrán ellenfelével szemben!
    A Kijev már a találkozó 25. percében kétgólos előnyben volt, majd a fordulást követően a portugálok igyekeztek szépíteni. A hazaiak szépítése nem sikerült, ellenben Kravec egy kontrából a 70. percben eldöntötte a három pont sorsát.
    A mérkőzés végén ugyan becsületből még ment előre a hazai csapat, de már ők is tudták, ez a mai hajó elúszott számukra.
    Köszönöm a figyelmet! (23:04:30)

90+3

90+3
    A Kijev kicsiben végezte el a szabadrúgást balról, majd egy lövése még ment kapura, de ez a próbálkozás jócskán fölé szállt.

90+2
    Dragović kapott egyet a lábára, balról ívelhet be szabadrúgást a Kijev.

90+1
    Rybka kirúgása után a vendégek kapcsolták le a labdát, adogatnak az ukránok.

90
    Három perc lesz a ráadás.

89
    Jebor kapott sárga lapot buktatásért.

88
    A hazaiak még mennek előre, a Kijev már leginkább csak rombolással van elfoglalva.

86
    Burda helyére Selin érkezett.

85
    Wakaso kezelt le egy labdát az ukránok tizenhatosán belül, lefordulása után tíz méterről megeresztett lökete a felső lécet érintve hagyta el a játékteret.

84
    Makarenko volt szabálytalan, a Rio Ave végezhet el szabadrúgást.

83
    Lionn ívelte be a hazaiak sarokrúgását, középen a védők könnyedén tisztáztak.

82
    Tarantini tört be a labdával a vendégek tizenhatosára, lövése azonban elakadt a blokkban.

81
    Goncalves érkezett a lecserélt Ukra helyett.

80
    Mezőnyben folyik a játék, nem sok érdemleges történik a pályán.

79
    Lens helyett Kalitvincev érkezett.

78
    A harmadik gól után leült a találkozó, itt már mindkét csapat a mérkőzés végét várja.