Debreceni HK – Budapešť 5:1 (vége) | Nové Zámky – HSC Csíkszereda 4:1 (vége) | Dab.Docler – Corona Brasov Wolves 4:3 (hosszabbítás vége)
DVTK Jegesmedvék – Ferencváros Bp. ESMTK 4:3 (vége)
HC MIKRON Nové Zámky
4:1 (0:0, 1:1, 3:0)
HSC Csíkszereda
péntek 19.09.2014, 18:00MOL Liga

Egy kiváló mérkőzést láthatott az érsekújvári közönség. A címvédő végül a harmadik harmadban felülkerekedett a csíkszeredai fiúkon, akik szintén hozzájárultak teljesítményükkel ehez a kiváló mérkőzéshez. Köszönöm mai figyelmüket. (20:11:38)

60:00

59:50
    Kiállítás a csíkszeredai csapatból, Gecse megy le két percre fogásért.

59:05
    Blažiček kapuja mellett megy el egy lövés, majd a lepkéssel véd, buli a bal oldalán.

58:17
    Az Érsekújvár gólt szerzett!
    Uram adott a kapu mögül PODSTAVEK ALBÍN botjára egy kihagyhatatlan korongot, aki közelről az üres kapuba eldönti a meccset. Gólpassz: Marek Uram

58:0
    Jól járatják a pakkot a hazaiak Kowalczyk bombáz sorozatban a kapu mellé.

57:06
    Kiállítás a vendégektől Spady megy le ma harmadszor két percre.

57:00
    Kames ütőjén a korong, jóltartják ismét a korongot a hazaiak.

56:15
    Időt kér a csíkszeredai edző!

56:10
    Uram harcol ki egy korongot a saját harmadában az ellentámadásból helyzet alakult ki Ruczuj előtt.

55:20
    Jól tartja most a korongot a hazai csapat, időre megy a játék.

54:30
    Kameš lő takarásból a lepattanóval a vendégek indulnak meg.

53:59
    Blažíček szép védése, rákapcsolt a Csíkszereda a hajrában

53:00
    Salló szép csele a hazai harmadban, lépés előnybe került, végül megúszták a hazaiak helyzet nélkül a szituációt.

52:25
    Uhnák passzolt a kapu elé, nem volt érkező ember.

Róbert Balogh

Gólok és gólpasszok: 33. Faith (Frolík), 41. Podstavek (Uram, Kowalczyk), 41. Frolík (Faith, Hurtaj), 59. Podstavek (Uram) – 33. Tranca (Sjölund)

HC MIKRON Nové Zámky: Blažíček (Krajčovič) – Kowalczyk, Hrudík, Podstavek, Uram, Polčík – Huba, Kameš, Hurtaj, Frolík , Faith – Šiška, Král, Uhnák, Štefanka M. (C), Čaládi (A) – Leško, Baron, Štefanka O., Dubec Marek (A), Chrenko.
    HSC Csíkszereda: Ruczuj (Kožuch) – Salló, Nagy (A), Curilla (A), Satek, Mihály – Bors, Spady, Molnár, Sölung, Tranca – Papp (C), Gecse, Bíró O. Bíró T. – Rokaly, Pál, Molnár, Hildebrand, Farkas.

Játékvezetők: Druga, Bachúrik – Vas, Somos.

Nézőszám: 1249.