Tottenham Hotspur – West Bromwich Albion 0:1 (vége) | Leicester City – Manchester United 5:3 (vége) | Everton FC – Crystal Palace 2:3 (vége)
Manchester City – Chelsea F.C. 1:1 (vége)
Manchester City
1:1 (0:0)
Chelsea Football Club
vasárnap 21.09.2014, 17:00 • Etihad Stadion, Manchester • Barclays Premier League

Az unalmas első félidő után felpörögtek az események a második félidőben. Zabaleta kiállítása után emberhátrányba került a City és rögtön megszerezte a vezetést a Chelsea, majd beállt Lampard, aki a Chelsea-ben eltöltött 13 év után első meccsén a Chelsea ellen gólt lőtt a londoniaknak. Fantasztikus második félidőt láthattunk, összességében igazságos a döntetlen.

Manchester City – Chelsea 1:1

Köszönöm a figyelmet. (18:59:11)