Real Sociedad – UD Almería 1:2 (vége) | Villarreal – Rayo Vallecano 4:2 (vége) | Cordoba – Sevilla 1:3 (vége)
Levante – Barcelona 0:5 (vége)
Cordoba CF
1:3 (0:1)
Sevilla FC
vasárnap 21.09.2014, 19:00 • Nuevo Arcángel, Córdoba • Primera División

Az első félidőben már a nyolcadik percben megszerezte a Sevilla a vezetést. A folytatásban a Córdoba fölényben játszott, de az egyenlítés nem sikerült.
    A fordulást követően a vendégek voltak aktívabbak, a 73. percben pedig növelni is tudták előnyüket. Hogy a vége ne legyen teljesen izgalommentes, arról García gondoskodott, a 83. percben szépített. De a 88. percben egy buta szabálytalanság miatt a Sevilla büntetőt rúghatott, Bacca pedig végképp eldöntötte a három pont sorsát.
    Köszönöm a figyelmet. (20:55:29)

90+3

90+3
    A legvégén még szépíthetett volna a Córdóba! Jobbról ívelhettek be a hazaiak szabadrúgást, középen öt méterről Pantić fejelt kapura, Rico kapus bravúrral védett.

90+2
    Rico rúgta mezőnybe a labdát, majd egy kisebb szabálytalanság után a Córdoba végezhetett el szabadrúgást a középpályáról.

90+1
    Vidal fejezte be lövéssel a vendégek támadását, Carlos azonban magabiztosan védett.

90
    Három perc lesz a ráadás.
    BACCA (bünt.) - 1:3

88
    A Sevilla gólt szerzett!
    CARLOS BACCA vállalta el a vendégek büntetőjét, higgadtan lőtt a kapu bal sarkába.

87
    Pantic buktatásért kapott sárga lapot.
    Büntetőt!

87
    Vitoloval szemben szabálytalankodik Pantic a tizenhatoson belül, a játékvezető a büntetőpontra mutatott.

85
    A Sevilla járatta a labdát a hazaiak tizenhatosán belül, lövésig nem jutottak a hazaiak.
    GARCIA - 1:2

83
    A Córdoba gólt szerzett!
    Szépített a hazai csapat! Jobbról pontosan centereztek, BORJA GARCIA két védő között kibújt és az ötösön belülről nagy erővel vágta a labdát a bal sarokba.

82
    Bacca kapott kitűnő labdát a bal oldalon, Carlos jött a kapujából, a vendégek támadója átjutott a kapuson, de már kisodródva csak éles szögből lőhetett, így kísérlete néhány centivel mellé ment.

80
    Ghilas-t próbálták megjátszani a hazaiak, a tizenhatoson belül azonban a védők tisztáztak.

79
    A második gól óta leült a találkozó, a hazaiak nem nagy meggyőződéssel mennek előre.

77
    Suarez helyett Banega érkezett.

76
    A hazaiakat érezhetően megfogta a gól, eléggé lélektelenül vezetik a támadásokat.

Gólok: 83. Garcia – 8. Bacca, 73. Mbia, 88. Bacca (bünt.)

Lapok:   15. Lopez (COR), 20. Rossi (COR), 31. Gunino (COR), 48. Havenaar (COR), 87. Pantic (COR) – 21. Coke (SEV), 74. Vidal (SEV)

Cordoba CF: Carlos – Gunino, I. López, Pantić, Crespo – Rossi, Ekeng (67. Abel) – Cartabia, García, Fidel (75. Fede)– Havenaar (59. Ghilas)
    Cserék: Saizar – Bouzón, López Garai, Abel, Vico, Ghilas, Matos.

Sevilla FC: S. Rico – Coke (62. Figueiras), Pareja, Carriço, Trémoulinas – Krychowiak, Iborra (70. Mbia) – Vidal, Suárez (77. Banega), Vitolo – Bacca.
    Cserék: Beto – F. Navarro, Figueiras, Banega, Aspas, Deulofeu, Mbia.

Játékvezetők: Velasco – Alonso, Álvarez