Kozármisleny – Pécsi MFC 0:5 (vége) | Kazincbarcikai SC – Aqvital FC Csákvár 1:2 (vége) | Szigetszentmiklós – Fehérvár 1:2 (vége)
BKV Előre SC – Budapest Honvéd FC 1:3 (vége)
BKV Előre SC
1:3 (1:1)
Budapest Honvéd FC
kedd 23.09.2014, 15:00 • Sport utcai stadion, Budapest • Magyar Kupa

A papírformának megfelelően a Honvéd továbbjutott, a kispestiek lesznek ott a Magyar Kupa következő fordulójában. A vezetést a BKV szerezte meg, de a jóval aktívabb vendégek már az első félidőben egyenlítettek.
    A második játékrészben is a Honvéd játszott fölényben, a 66. percben Gazdag szépségdíjas találatával megszerezte a vezetést, majd Hidi a 74. percben bebiztosította a továbbjutást.
    A mérkőzés hajrájában már leült a találkozó, a kispestiek sem erőltették mindenáron a játékot.
    Köszönöm a figyelmet! (16:51:45)

90

90
    A Honvéd tartotta a labdát a középpályán, a játékvezető pedig hosszabbítás nélkül lefújta a mérkőzést.

89
    Bobálnak játszották be a labdát a hazaiak tizenhatosára, kiszorított helyzetből lőtte el, próbálkozása mellé ment.

88
    Vécsei próbálkozott meg egy lövéssel mintegy 26 méterről eleresztett lökete mellé ment.

87
    Bobál cselezgetett a hazaiak tizenhatosán belül, lövésig nem jutott, végül elválasztották a labdától.

85
    Kisebb szabálytalanság után a Honvéd végezhetett el szabadrúgást a középpályáról.

84
    Leült a találkozó, a Honvéd magabiztosan tartja a labdát, már nem mennek fejetlenül előre a kispestiek.

83
    Bobál kapott labdát a hazaiak tizenhatosán belül, lövésig nem jutott, de ügyesen tartotta meg a labdát, átadása is pontos volt.

82
    A biztos vezetés birtokában a Honvéd is visszavett, kényelmesen tartják a labdát.

81
    A Honvéd végezhetett el szabadrúgást a hazaiak térfeléről, veszélyes területre nem tudta bejátszani a labdát.

79
    Vargának játszották be a hazaiak a labdát a Honvéd tizenhatosára, a közlekedésiek támadója nem tudott lőni, elválasztották a labdától.

78
    A BKV próbálkozott meg egy mélységi indítással, a labda hosszú, Kemenes könnyedén összeszedte a labdát.

77
    Kétgólos hátrányban már nagyon nehéz helyzetben a BKV, nagy valószínűség szerint eldőlt a továbbjutás kérdése.

76
    Hidi helyett Vécsei érkezett.

76
    Schmidt jött be a lecserélt Huller helyett.

74
    A Honvéd gólt szerzett!
    Kicsiben végezte el a Honvéd a szögletet, majd a hazaiak tizenhatosára bejátszott labdát mintegy nyolc méterről BARÁTH BOTOND laposan a hosszúba rúgta.

73
    A hazaiak tizenhatosára beívelt labdát Kálmán tett szögletre. Jobbról végezheti el a sarokrúgást a vendégcsapat.

Gólok: 14. Major – 40. Alcibiade, 66. Gazdag, 74. Hidi

Lapok:   44. Huller (BKV), 62. Papp (BKV) – 12. Godoy (HON), 49. Vidovic (HON)

BKV Előre SC: Bozsó – Major, Kálmán, Nyárasdi – Tóth, Papp, Marczinka, Csikortás – Babos (64. Varga), Dobó 55. Juhász), Huller (76. Schmidt)
    Cserék: Kara – Varga, Juhász, Schmidt, Mayar, Resch, Ledniczky

Budapest Honvéd FC: Kemenes – Baráth, Ignjatovic, Alcibiade – Nagy, Gazdag, Godoy, Hidi (76. Vécsei), Holender (46. Vidovic) – Mancini (57. Bobál), Youla
    Cserék: Horváth – Marku, Bobál, Vidovic, Traore, Vécsei, Job

Játékvezetők: Barna – Becséri, Kiss