Ajka – Soroksár 2:1 (vége) | Puskás Akadémia FC – Debreceni VSC 0:2 (vége) | Salgótarjáni BTC-Puebla – Békéscsaba 1:3 (vége)
ESMTK – Ferencvárosi Torna Club 0:3 (vége) | Kisvárda – Nyíregyháza 3:2 (vége) | Újpest FC – Szombathelyi Haladás 2:0 (vége)
Gyirmót – Kaposvári Rákóczi FC 1:0 (vége)
ESMTK
0:3 (0:2)
Ferencvárosi Torna Club
szerda 24.09.2014, 15:00Magyar Kupa

A Ferencváros végül könnyed, magabiztos győzelemmel jutott a Magyar Kupa következő fordulójába. A vendégek a mérkőzés elejét megnyomták, az első gólig a 17. percig kellett várni, majd a 30. percben Böde növelte az előnyt. Újabb találat az első játékrészben nem született, majd a fordulást követően helyzetek ugyan adódtak a zöld-fehérek előtt, de az iram visszaesett a pályán.
    A hajrában Cukic még betalált, de igazából ez már nem osztott, nem szorzott. Az ESMTK egy-két alkalommal jutott el a vendégek tizenhatosáig, komoly helyzetet nem igazán tudott kidolgozni.
    Köszönöm a figyelmet! (16:51:53)

90

90
    A középpályán tartotta a labdát a Ferencváros, a játékvezető hosszabbítás nélkül lefújta a találkozót.

88
    Az ESMTK eljutott a vendégek tizenhatosáig, Túri jobbról laposan rúgta középre a labdát, a védők könnyedén tisztáztak.

87
    Kukuruzovic lágyan ívelte be a szabadrúgást a hazaiak tizenhatosára, középen nagy kavarodás után végül sikerült tisztázni a védőknek.

86
    Kisebb belépő után a Ferencváros végezhet el szabadrúgást a középpályáról.

85
    Dilaver felé ment egy hosszú keresztlabda a jobb oldalra, ügyesen megtartotta, majd az átadása is pontos volt.

84
    A középpályán tartja a labdát a Ferencváros, a hazaiak most csak szemükkel követik az eseményeket.

82
    A Fradi gólt szerzett!
    A zöld-fehérek a második félidőben is betaláltak, Nagy robogott végig a hazaiak térfelén, pontosan passzolt ki jobbra CUKIC VLADAN-nak, aki éles szögből mintegy tíz méterről kilőtte a hosszú sarkot.

81
    Szögletet rúghattak a hazaiak, a kicsiben elvégzett sarokrúgás után a beadás nem sikerült, a ferencvárosi védők megszerezték a labdát.

79
    Lázár felé ment egy mélységi indítás, bedobást harcolt ki a hazaiak játékosa.

78
    Balról íveltek be szabadrúgást a vendégek az ESMTK kapuja elé, Pavlovic nagyon gyenge fejesét Bonica összeszedte.

77
    Buktatás után szabadrúgással jöhet a Ferencváros a középpályáról.

76
    Somalia húzta meg a bal oldalon, beadása után Csilus próbálkozott meg egy lövéssel mintegy 22 méterről, labdája elakadt a blokkban.

75
    A Ferencváros passzolgat a saját térfelén, nem erőltetik feltétlenül az előrejátékot.

73
    Nem kápráztatja el a nézőket a két csapat, meglehetősen közepes színvonalú a találkozó.

71
    Kukuruzovic maradt lent, ápolásra szorult a vendégek játékosa. Gyógyulása után folytatódhat a játék.

69
    Nem sok érdemleges történik a pályán, a vendégek birtokolják a labdát, de a biztos vezetés birtokában nem különösebben erőltetik a támadásokat.

67
    Balról érkezett a vendégek sarokrúgása, középen nem jelentett veszélyt, felszabadítottal a védők.

Gólok: 17. Kukuruzovic, 30. Böde, 82. Cukic

Lapok:   47. Szabó Attila (ESMTK)

ESMTK: Bonica – Túri, Pintér, Nemes, Szabó A. (60. Mile) – Lázár, Farkas, Bányai, Müllerlei (60. Torkos) – Áder, Sebestyén (46. Szabó G.)
    Cserék: Imre – Kiss, Böröczky, Torkos, Murinai, Mile, Szabó G.

Ferencvárosi Torna Club: Jova – Nagy, Bosnjak, Pavlovic, Mateos – Kukuruzovic, Lamah (62. Somalia), Cukic, Dilaver – Lauth (46. Csilus), Böde (64. Nagy)
    Cserék: Dibusz – Havojic, Nagy, Nalepa, Csilus, Ugrai, Wergiton

Játékvezetők: Nazsa – Erős, Tőkés