Ajka – Soroksár 2:1 (vége) | Puskás Akadémia FC – Debreceni VSC 0:2 (vége) | Salgótarjáni BTC-Puebla – Békéscsaba 1:3 (vége)
ESMTK – Ferencvárosi Torna Club 0:3 (vége) | Kisvárda – Nyíregyháza 3:2 (vége) | Újpest FC – Szombathelyi Haladás 2:0 (vége)
Gyirmót – Kaposvári Rákóczi FC 1:0 (vége)
Kisvárda Master Good
3:2 (0:2)
Nyíregyháza Spartacus FC
szerda 24.09.2014, 15:00 • Várkert Sportpálya, Kisvárda • Magyar Kupa

A kisvárdai csapat nagyon jó játékot mutatott az egész meccsen főleg a második félidőben természetesen, 0-2-ről fordítva megérdemelt győzelmet arattak 3-2 arányban a Nyíregyháza ellen, így ők jutottak tovább a Magyar Kupában. (16:51:35)

90+4

90+4
    A játékvezetőnek kell rendet raknia, játékvezetői labdával folytatódik a meccs.

90+3
    A kisvárdai támadók bolondot csinálnak a Szpari védelméből, végül Bouard lő kapufát 10 méterről.

90+2
    Hegedűs is sárgát kap, amiért kakaskodott Fodorral.

90+2
    Fodor F. löki fel Hegedűst a kisvárdai 16-os előtt.

90+1
    Huszák 17 méteres lövését védi szépen Szécsi.

90
    Négy perc lesz a ráadás.

89
    Kisebb csetepaté a nyíregyi térfél jobb oldalán.

88
    Harmadik csere a Kisvárdánál: Erős helyett Milovac áll be.

87
    A szögletet lehúzza Balogh és rögtön indít.

86
    Molnár harcol ki szögletet a bal szélen a Kisvárdának.

85
    Pekár kap jő labdát a kisvárdai 16-oson belül, de már lesen volt.

83
    Utolsó csere a Nyíregyházánál: Koller helyett Sándor érkezik.

82
    Brankovics ugratta ki Bouardot, aki át is emeli a labdát a kimozduló Baloghon és a hálóban köt ki a játékszer, de már lesen volt a hazai támadó.

81
    Törtei bal oldali beadását Szécsi húzza le a levegőből.

80
    Teljesen megérdemelt a kisvárdai vezetés, nagyot küzdöttek eddig a második játékrészben, de még 10 perc hátra van.

79
    Várda gólt szerzett!
    BRANKOVICS PÉTER-t ugratják ki nagyszerűen, aki eltolja a kapus mellett a labdát és lő a nyíregyházi kapuba.

Oláh Dávid

Kommentátort keresünk a Kisvárda Master Good csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 57. Bouard, 70. Erős, 79. Brankovics – 4. Spitzmüller, 11. Pákolicz

Lapok:   53. Minczér (VSE), 69. Kornutyak (VSE), 73. Molnár (VSE), 90+2. Hegedűs (VSE) – 15. Szokol (NYS), 28. Spitzmüller (NYS), 36. Gengeliczki (NYS), 45. Törtei (NYS), 72. Lázár (NYS), 90+2. Fodor F. (NYS)

Kisvárda Master Good: Szécsi – Kardos, Oláh (58' Brankovics), Hegedűs, Molnár – Kornutyak, Minczér, Miskolczi (46' Nagy R.), Erős (88' Milovac) – Fodor A., Bouard
    Cserék: Vasas – Brankovics, Milovac, Nagy R., Varga, Orosz, Hidi
    Vezetőedző: Kocsis János

Nyíregyháza Spartacus FC: Balogh – Szokol, Fodor F., Gengeliczki, Törtei – Kostic (58' Huszák), Spitzmüller – Pekár, Koller (83' Sándor), Pákolicz – Bajzát (46' Lázár)
    Cserék: Oszvijenko – Jánvári, Huszák, Lázár, Nagy Z., Sándor, Póti
    Vezetőedző: Csábi József