Elche CF – Real Club Celta de Vigo 0:1 (vége)
Elche CF
0:1 (0:0)
Celta de Vigo
péntek 26.09.2014, 21:00 • Estadio Manuel Martínez Valero, Elche • Primera División

Az egész mérkőzést tekintve többet támadott az Elche, de több helyzetet nem tudtak kialakítani a Vigónál, sőt a vendégek veszélyesebben játszottak valamivel, így talán igazságos a győzelmük is, ha mással nem, a szép góllal kiérdemelték a három pontot.

Az Elche a 16. helyen áll a forduló többi mérkőzése előtt, míg a Celta Vigo feljött a negyedikre. (22:55:21)

90+4

90+4
    Egy bedobás jön még balról az Elchének, másra nincs idő.

90+3
    Csere a Real Club Celta de Vigo-nél/nál: lemegy Nolito, bejön Mallo.

90+3
    Larrivey rúgja meg Lombánt a hazai 16-osnál.

90+2
    Az Elche birtokolja a labdát, beívelésekig jutnak, sokra nem mennek ezekkel.

90+1
    3 perc a ráadás.
    NOLITO - 0:1

90
    A Celta Vigo gólt szerzett!
    Krohn-Dehli emel be elképesztően szép labdát DURAN NOLITO elé, aki 10 méterről higgadtan helyez a kapu jobb oldalába, a kapus nem védhetett. 0:1

89
    Krohn-Dehli megy el a bal szélen, bead az alapvonalról, Manu Herrera gyűjti be a labdát a rövid saroknál.

88
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Adrián (Elche CF).

87
    Coro lő 30 méterről egy kipattanó után, Sergio Álvarezről kipattan, megszerzi másodjára, közben Adirán megrúgja nagy igyekezetében.

86
    Csere a Elche CF-nél/nál: lemegy V. Rodriguez, bejön C. Herrera.

85
    Nolito szokásos cselei befelé balról, ellövi 20 méterről, megpattan a védőkön, könnyű zsákmány így Manu Herrererának.

84
    D. Suárez ível előre a jobbösszekötő helyére, pontatlan a labda, kirúgással jöhet a Vigo.

83
    Larriveyt szerelik a jobb szélen, majd ő szabálytalankodik Albacarral, szabadrúgás kifelé.

82
    Az utóbbi percekben az Elche mozgat meg nagyobb erőket a vezető gól megszerzéséért, de egyelőre sikertelenül.