Fehérvár – Ferencváros 19:30 (vége) | Siófok – Szeged KKSE 44:21 (vége) | Dunaújvárosi KKA – Békéscsaba 33:17 (vége)
Fehérvár KC
19:30 (10:15)
FTC Rail Cargo Hungaria
szombat 04.10.2014, 18:00 • Köfém Sportcsarnok, Székesfehérvár • Női kézilabda NB1

Nagyon sima győzelmet arat a sokkal nagyobb játékerőt képviselő FTC a sérülésektől megtizedelt fehérváriak ellen.
    A fővárosiak a játék minden elemében felülmúlták ma a vendéglátóikat, igazság szerint egy percig sem volt kérdés ma, hogy ki nyeri ezt a mérkőzést. (19:26:23)

60
    Mérkőzés vége. (19:30)

60
    Hajduch átlövése, sarokdobás lesz belőle. (19:30) (19:30)

60
    STEINBACH átlövésből eredményes, középről. (19:30) (19:30)

59
    BOGOSAVLJEVIC lendületben kapja a labdát Hajduchtól, majd pontosan lő laposan. (19:29) (19:29)

59
    Becséri (Fehérvér) ül le kettő percre, egyenlő létszámban a csapatok a pályán! (18:29) (18:29)

58
    Májer nem tudja átejteni a szélről Szikorát. (18:29) (18:29)

58
    Cifra (FTC) ül le kettő percre, miután Becsérivel ütközött. Kicsit szigorú ítélet, de nem oszt, nem szoroz már! (18:29) (18:29)

57
    BECSÉRI estében, felhúzza a labdát a felső sarokba. (18:29) (18:29)

57
    Soós ziccerét bravúrral fogja Savko! (17:29) (17:29)

56
    Fővárosi lerohanás végén LUKÁCS fejezi be az akciót. (17:29) (17:29)

55
    LUKÁCS kap remek bejátszást, könnyű gól. (17:28) (17:28)

55
    BOGOSAVLJEVIC emelkedik, a labda a hosszú alsóban köt ki. (17:27) (17:27)

55
    Időt kérnek a hazaiak, kevesebb, mint hat perc a végéig! (16:27) (16:27)

53
    Elveszített labda mindkét oldalon, a Fradi támad. (16:26) (16:26)

53
    Hajduch gyengécske lövését védi lábbal Szikora. (16:26) (16:26)

52
    Májer próbálkozása elhal Szikora testében, a szélről próbálkozott a fiatal hazai játékos. (16:26) (16:26)

51
    STEINBACH talál rést a hazai falon, emberhátrányban eredményes. (16:26) (16:26)

51
    Szikora jön be a vendégek kapujába, a hazaiba pedig Savko áll be. (16:26) (16:26)

Nagy Zalán

Fehérvár KC: Kiss Éva, Savko – Szemenyei, Májer, Hrabovszky, Lackovic, Tanabe, Csáki, Horváth B., Bogosavljevic, Becséri, Hajduch, Ishitate, Mayer, Kazai

Vezetőedző: Bakó Botond

FTC Rail Cargo Hungaria: Tomasevic, Szikora, Faluvégi – Cifra, Szarka, Vérten, Tóth M., Szucsánszki, Mészáros, Steinbach, Kovacsicz, Rédei-Soós, Lukács, Tomori, Pena, Szamoránszky

Vezetőedző: Elek Gábor

Játékvezetők: B.Pech Katalin, Vágvölgyi Mária