FK Krasznodar – VfL Wolfsburg 2:4 (vége) | Rijeka – Feyenoord Rotterdam 3:1 (vége) | Standard Liège – Sevilla 0:0 (vége)
Lille OSC – Everton FC 0:0 (vége) | SBA – AC Sparta Praha 0:3 (vége) | BSC Young Boys – SSC Napoli 2:0 (vége)
Aalborg – Dynamo Kijev 3:0 (vége) | FCSB – Rio Ave FC 2:1 (vége) | Dinamo Minszk – En Avant Guingamp 0:0 (vége)
PAOK – ACF Fiorentina 0:1 (vége) | Trabzonspor – KSC Lokeren 2:0 (vége) | Salzburg – Din. Zagreb 4:2 (vége)
Estoril – Dinamo Moszkva 1:2 (vége) | PSV Eindhoven – Panathinaikos FC 1:1 (vége) | Internazionale – AS Saint-Étienne 0:0 (vége)
FC Dnipro Dnipropetrovsk – Qarabag 0:1 (vége) | Villarreal – Zürich 4:1 (vége) | Borussia M'gladbach – Apollon Limassol 5:0 (vége)
Torino FC – HJK 2:0 (vége) | Club Brugge KV – FC København 1:1 (vége) | Tottenham Hotspur – Asteras 5:1 (vége)
Partizan Bělehrad – Besiktas JK 0:4 (vége)
FK Partizan Beograd
0:4 (0:2)
Besiktas JK
csütörtök 23.10.2014, 21:05 • Stadion Partizana, Belgrád • Európa liga

Az első percekben a Partian támadott többet, de a lassan fölénybe kerülő Besiktas megérdemelten szerzett vezetést, amit az akkor még egészen jól játszó Partizan ellen még meg is toldott egy góllal a 45. percben.

A második játékrészt már a törökök kezdték jobban és pár perc alatt el is döntötték a mérkőzést, becsülettel támadott ezután a Partizan, de a Besiktas könnyedén tartotta az eredményt, amelynek köszönhetően a második helyen állnak a csoportban szintén öt pontos Tottenham mögött.

A Partizan az egyetlen szerzett pontjával az utolsó helyen szerénykedik, mentségükre legyen mondva, nehéz csoportba kerültek. (23:02:50)

90+3

90+3
    Koyunlu 14 méteres lövését blokkolják a védők.

90+2
    Skuletic lő 25 méterről, könnyedén véd Zengin.

90+2
    Becsúszva ad haza Grbic elől Franco.

90+1
    3 perc a ráadás.

90
    Koyunlu marad a gyepen közben, de folytatja a játékot, nem kér ápolást.

89
    Jobb oldali beadást fejel ki a 16-os előteréből Sivok.

88
    Pár perc van hátra, sok hosszabbításra nem is számíthatunk, a meccs eldőlt, sok esemény nincs is a pályán.