FK Krasznodar – VfL Wolfsburg 2:4 (vége) | Rijeka – Feyenoord Rotterdam 3:1 (vége) | Standard Liège – Sevilla 0:0 (vége)
Lille OSC – Everton FC 0:0 (vége) | SBA – AC Sparta Praha 0:3 (vége) | BSC Young Boys – SSC Napoli 2:0 (vége)
Aalborg – Dynamo Kijev 3:0 (vége) | FCSB – Rio Ave FC 2:1 (vége) | Dinamo Minszk – En Avant Guingamp 0:0 (vége)
PAOK – ACF Fiorentina 0:1 (vége) | Trabzonspor – KSC Lokeren 2:0 (vége) | Salzburg – Din. Zagreb 4:2 (vége)
Estoril – Dinamo Moszkva 1:2 (vége) | PSV Eindhoven – Panathinaikos FC 1:1 (vége) | Internazionale – AS Saint-Étienne 0:0 (vége)
FC Dnipro Dnipropetrovsk – Qarabag 0:1 (vége) | Villarreal – Zürich 4:1 (vége) | Borussia M'gladbach – Apollon Limassol 5:0 (vége)
Torino FC – HJK 2:0 (vége) | Club Brugge KV – FC København 1:1 (vége) | Tottenham Hotspur – Asteras 5:1 (vége)
Partizan Bělehrad – Besiktas JK 0:4 (vége)
Internazionale
0:0 (0:0)
AS Saint-Étienne
csütörtök 23.10.2014, 21:05 • San Siro, Milano • Európa liga

A mérkőzésen nem született gólt, a hazaiak irányították a mérkőzést, többet volt náluk a labda, 60-40% arányban birtokolták a labdát,a próbálkozások száma közel azonos volt.Veszélyesebbnek tűnt az Inter, de helyzeteit gólra váltani nem tudta.

A St. Etienne immár harmadszor is 0-0 ás döntetlent ért el, az Inter 7-0 -ás gólkülönbséggel 7 ponttal vezeti a tabellát, a St. Etienne csapata ezzel a harmadik helyre szorult.

A végeredmény tehát 0-0. Köszönjük , hogy Velünk tartottak. Jóéjszakát! (23:02:35)

90+3

90+3
    Letámadnak a hazaiak, talán egy esélyük lesz még

90+1
    A St. Etienne feladja a támadás lehetőségét, számukra ezekszerint jó a döntetlen, nyom az Inter